Проекти рішень до 17 сесії 7 скликання

Проект рішення "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, що працюють  за спрощеною системою оподаткування"

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку"

Проект рішення "Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Проект рішення "Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів,розташованих в межах Краснопільської селищної ради (об’єднаної територіальної громади)"

Проект рішення "Про затвердження плану-графіку відстеження результативності регуляторних актів Краснопільської селищної ради на 2018 рік"

Проект рішення "Про передачу функцій замовника будівництва управлінню капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік».   Пояснювальна записка, додатки.

Проект рішення "Про внесення змін  до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів».

Проект рішення "Про відзначення вчителів, які підготували учасників та переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  дисциплін  у 2018 році"

Проект рішення "Про поділ класів на групи в Краснопільській гімназії Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про припинення права користування земельною ділянкою"