Проекти рішень до 18 сесії 7 скликання

Проект рішення "Про внесення змін до рішення 16 сесії 7 скликання від 14.06.2018 № 181 та затвердження містобудівної документації «Детальний план території підцентра громадської забудови смт Угроїди Краснопільського району Сумської обл.»"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про затвердження Порядку конкурсного добору педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про  втрату чинності деяких рішень Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про внесення змін та уточнень до рішень селищної ради"

Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд"

Проект рішення "Про розірвання договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості"

Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок"

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови"

Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року"

Проект рішення "Про затвердження переліку проектів, які реалізуватимуться у 2018 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад"

Проект рішення "Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік»"