Проекти рішень до 19 сесії 7 скликання

Проект рішення "Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за І півріччя 2018 року"

Проект рішення "Про внесення змін до селищної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2018 рік"

Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку групи інвентарних об'єктів системи водопостачання, розташованих в с. Хмелівка Краснопільського району Сумської області"

Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік»"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів»"

Проект рішення "Про  втрату чинності деяких рішень Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про внесення змін до складу органу приватизації житлового фонду територіальної громади Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"

Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Проект рішення "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради»"

Проект рішення "Про внесення уточнень та доповнень до рішення селищної ради"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"

Проект рішення "Про погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО"

Проект рішення "Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО"

Проект рішення "Про припинення права користування земельною ділянкою"

Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки"

Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (шляхом поділу) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості"

Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості)для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області"

Проект рішення "Про розгляд заяви про переведення до земель запасу земельної ділянки в с. Самотоївка, вул. Преображенська"

Проект рішення "Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення,які підлягають передачі в оренду шляхом проведення  аукціону, розташованих  на території Самотоївського старостинського округу"

Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки"

Проект рішення "Про розірвання договору оренди земельної ділянки для комерційного використання"

Проект рішення "Про розірвання договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладів торгівлі"

Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок"

Проект рішення "Про утворення місцевих пожежних команд Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля,  вул. Сумська, 6"