Проекти рішень до 20 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про підготовку закладів соціальної сфери та підприємств житлово-комунального господарства селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період"
  2. Проект рішення "Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2030 роки"
  3. Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок вибуття основних засобів, які належать до комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  4. Проект рішення "Про установлення надбавок за престижність педагогічної праці"
  5. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення комунальної власності, які підлягають передачі в оренду, розташованих на території Краснопільсьої селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу"
  6. Проект рішення "Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення  аукціону, розташованих  на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів що входять до її складу"
  7. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Самотоївського старостинського округу"
  8. Проект рішення "Про утворення груп подовженого дня у 2018-2019 навчальному році"
  9. Проект рішення "Про збільшення кількості навчальних годин для організації індивідуальної форми навчання учнів"
  10. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель культурно-просвітницького обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на території Угроїдського старостинського округу"
  11. Проект рішення "Про поновлення договору оренди землі"
  12. Проект рішення "Про заключення договорів оренди землі"
  13. Проект рішення "Про припинення права користування земельною ділянкою"
  14. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
  15. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Самотоївського старостинського округу"
  16. Проект рішення "Про погодження оформлення в Держнадрах України спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення Корчаківської ділянки надр на території Самотоївського старостинського округа"
  17. Проект рішення "Про  укладення договору оренди на земельну ділянку в с.Самотоївка,вул.Калініна, на території Самотоївського старостинського округу"
  18. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішень селищної ради"
  19. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд"
  20. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
  21. Проект рішення "Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"
  22. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах постійного користування"
  23. Проект рішення "Про внесення змін до договору оренди землі"
  24. Проект рішення "Про надання відпустки селищному голові"
  25. Проект рішення "Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 8 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій»"
  26. Проект рішення "Про внесення змін до договору оренди землі з ФГ НВГ «Еліт-картопля»"
  27. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства"
  28. Проект рішення "Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності"
  29. Проект рішення "Про створення дочірнього підприємства «Абонентська служба Світанок» Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці"