Проекти рішень до 21 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про внесення змін до Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради"
  2. Проект рішення "Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області"
  3. Проект рішення "Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання від 30.06.2017 року «Про затвердження Положення про старосту Краснопільської селищної ради»"
  4. Проект рішення "Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин Савицьку Л.А."
  5. Проект рішення "Про припинення права користування земельними ділянками"
  6. Проект рішення "Про внесення доповнень до рішення 20 сесії 7 скликання  від 26.09. 2018 № 304 «Про створення дочірнього підприємства «Абонентська служба «Світанок» Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці»"
  7. Проект рішення "Про результати роботи Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури за 9 місяців 2018 року"
  8. Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"