A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 21 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про внесення змін до Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради"
 2. Проект рішення "Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області"
 3. Проект рішення "Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання від 30.06.2017 року «Про затвердження Положення про старосту Краснопільської селищної ради»"
 4. Проект рішення "Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на спеціаліста ІІ категорії відділу земельних відносин Савицьку Л.А."
 5. Проект рішення "Про припинення права користування земельними ділянками"
 6. Проект рішення "Про внесення доповнень до рішення 20 сесії 7 скликання  від 26.09. 2018 № 304 «Про створення дочірнього підприємства «Абонентська служба «Світанок» Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці»"
 7. Проект рішення "Про результати роботи Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури за 9 місяців 2018 року"
 8. Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 9. Проект рішення "Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2018 року"
 10. Проект рішення "Про затвердження Генерального плану с. Чернеччина, с. Мозкове, с. Ясенок Краснопільського району Сумської області"
 11. Проект рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку"
 12. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 13. Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок і умови надання пільг щодо орендної плати орендарям майна, що перебуває у комунальній  власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 14. Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська 19"
 15. Проект рішення "Про проведення конкурсів на право оренди водогонів"
 16. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 17. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок"
 18. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення Краснопільської селищної ради від 26.09.2018 р. № 288 "Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу"
 19. Проект рішення "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок"
 20. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 21. Проект рішення "Про внесення доповнень та уточнень до рішення селищної ради"
 22. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
 23. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 24. Проект рішення "Про затвердження Генерального плану сіл Самотоївка, Глибне, Воропай Краснопільського району Сумської області"
 25. Проект рішення "Про  скасування рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 року «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельних ділянок в натурі(на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд  та для ведення  особистого селянського господарства на території Самотоївського  старостинського округу»"
 26. Проект рішення "Про внесення змін до рішення  20 сесії 7 скликання Від 26.09.2018 р.«Про надання дозволу гр. М на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Самотоївського старостинського округу»
 27. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 року  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Самотоївського старостинського округу»
 28. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території Самотоївського старостинського округу в с.Самотоївка вул. Калініна , гр. У"
 29. Проект рішення "Про відміну  рішення  20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із нормативно грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення комунальної власності,  які підлягають передачі в оренду,  розташованих на території  Краснопільсьої селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу»
 30. Проект рішення "Про укладання угоди щодо продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності  селищної ради"
 31. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Самотоївського старостинського  округа"
 32. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель культурно – просвітницького обслуговування по смт Краснопілля та Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 33. Проект рішення "Про внесення змін та уточнень до рішення 12 сесії 7 скликання від 28.02.2018 р. № 84 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, для будівництва та обслуговування будівель культурно – просвітницького обслуговування по Краснопільській селищній раді»
 34. Проект рішення "Про заміну сторін договору оренди земельної ділянки"
 35. Проекти рішення "Про надання дозволу ТОВ «Керамейя» на відбір лабораторних проб на території Михайлівського родовища вогнетривких глин Краснопільської селищної ради"
 36. Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік»
 37. Проект рішення "Про затвердження Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки"
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь