Проекти рішень до 22 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська 19"
  2. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільський РЦПМСД» та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  3. Проект рішення "Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Краснопільської селищної ради на 2019-2023 роки»"
  4. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2018 рік"
  5. Проект рішення "Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО"
  6. Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради 15 сесії 5 скликання від 14.08.2007 року «Про передачу землі у приватну власність»
  7. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання селищної ради від 21.11.2017 р. «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства»
  8. Проект рішення "Про заключення договорів оренди земельних ділянок"