A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 23 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду"
 2. Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення Краснопільській районній державній лікарні ветеринарної медицини"
 3. Проект рішення "Про  втрату чинності деяких рішень Краснопільської селищної ради"
 4. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільська  центральна публічна бібліотека» Краснопільської районної ради та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 5. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільська дитяча музична школа» Краснопільської районної ради та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 6. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільський районний Палац культури» Краснопільської районної ради та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 7. Проект рішення "Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2019 рік"
 8. Проект рішення "Про внесення змін до  рішення селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства»
 9. Проект рішення "Про внесення доповнень та уточнень до рішення селищної ради"
 10. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 11. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 12. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 13. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 14. Проект рішення "Про оголошення заказників місцевого значення"
 15. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання від 21.11.2018 № 331 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства»
 16. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання від 25.10.2018 р. «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо відведення меж земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель  будівель культурно–просвітницького обслуговування (будинок  культури) на території Осоївського старостинського округу»
 17. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування,  для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування по Краснопільській селищній  раді"
 18. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО"
 19. Проект рішення "Про погодження щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
 20. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого  селянського  господарства  на території Угроїдського старостинського округу"
 21. Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 22. Проект рішення "Про доповнення до рішення від 26.09.2018 № 288 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу»
 23. Проект рішення "Про передачу основних засобів ДП «Абонентська служба «Світанок» КП «Краснопільська  житлово–експлуатаційна дільниця»
 24. Проект рішення "Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 25. Проект рішення "Про організацію харчування дітей закладів загальної середньої та дошкільної освіти Краснопільської селищної ради у 2019 році"
 26. Проект рішення "Про надання дозволу на списання автобуса ПАЗ-672М, державний номер ВМ47-09АА, що знаходиться  на балансі відділу освіти Краснопільської селищної ради"
 27. Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік»"
 28. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 26.06.2018 року «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку»
 29. Проект рішення "Про поновлення договорів оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Угроїдського старостинського округу"
 30. Проект рішення "Про внесення змін до  рішення селищної ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства»
 31. Проект рішення "Про погодження щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО"
 32. Проект рішення "Про припинення права користування земельними ділянками"
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь