Проекти рішень до 24 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
  2. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2018 рік"
  3. Проект рішення "Про заключення договорів оренди земельних ділянок"
  4. Проект рішення "Про введення 0,25 посади техпрацівника до штату Самотоївського сільського будинку культури"
  5. Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів»
  6. Проект рішенн "Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення"
  7. Проект рішення "Про внесення доповнень та уточнень до рішення селищної ради"
  8. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування, для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування, для будівництва  та обслуговування будівель закладів освіти, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування по Краснопільській селищній раді"
  9. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО"
  10. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства"
  11. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , для ведення особистого селянського господарства"
  12. Проект рішення "Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, затвердженого рішенням двадцять третьої сесії шостого скликання від 05 квітня 2013 року"
  13. Проект рішення "Про доповнення до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 № 288 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу»
  14. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд учаснику АТО"
  15. Проект рішення "Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільська РПБ» його та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  16. Проект рішення "Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільська музична школа» та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  17. Проект рішення "Про передачу в оперативне управління та на баланс відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  18. Проект рішення "Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КЗ «Краснопільський РПК» та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  19. Проект рішення "Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП «Краснопільський РЦПМСД» та його майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  20. Проект рішення "Про передачу в оперативне управління та на баланс КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  21. Проект рішення "Про затвердження плану роботи селищної ради на 2018 рік"
  22. Проект рішення "Про оплату праці селищного голови"
  23. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення"
  24. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
  25. Проект рішення "Про фінансування пільг інвалідам зору, встановлення доплат та допомоги у 2019 році"
  26. Проект рішення "Про затвердження статуту Комунального закладу «Краснопільська публічна бібліотека» Краснопільської селищної ради"
  27. Проект рішення "Про затвердження статуту Комунального закладу «Краснопільський Палац культури» Краснопільської селищної ради"
  28. Проект рішення "Про затвердження статуту Комунального закладу «Краснопільська дитяча  музична школа» Краснопільської селищної ради"
  29. Проект рішення "Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Краснопільський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Краснопільської селищної ради"
  30. Проект рішення "Про затвердження Положення про відділ культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради"
  31. Проект рішення "Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно - ресурсний центр» Краснопільської селищної ради у новій редакції"
  32. Проект рішення "Про  граничний розмір земельних ділянок із земель запасу та резерву, які передаються у власність для ведення особистого селянського господарства"