Проекти рішень до 25 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2017 «Про селищний бюджет на 2018 рік»"
  2. Проект рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  3. Проект рішення "Про роботу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради у 2018 році"
  4. Проект рішення "Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду"
  5. Проект рішення "Про затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди об’єкта, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, та передачу в оренду водогону смт Краснопілля"
  6. Проект рішення "Про затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди об’єкта, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, та передачу в оренду водогону с. Осоївка"
  7. Проект рішення "Про затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди об’єкта, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, та передачу в оренду водогону с. Хмелівка"
  8. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва"
  9. Проект рішення "Про внесення змін до  рішення селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства»"
  10. Проект рішення "Про оголошення заказника місцевого значення"
  11. Проект рішення "Про втрату чинності рішення 13 сесії 7 скликання від 04.04.2018 №102 «Про надання права підпису документів селищної ради»"