Проекти рішень до 26 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про затвердження плану-графіку відстеження результативності регуляторних актів Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
  2. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради у 2018 році"
  3. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2018 рік"
  4. Проект рішення "Про затвердження ставок земельного податку для індивідуального житлового будівництва, для ведення особистого селянського господарства та садівництва по населених пунктах Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
  5. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по Краснопільській селищній раді"
  6. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
  7. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Самотоївському старостинському округу"
  8. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу"
  9. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення Краснопільської селищної ради від 26.09.2018 р. № 288 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу»"
  10. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки резерву, запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту Самотоївка"
  11. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки резерву та запасу комунальної власності в межах населеного пункту Воропай"
  12. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу"
  13. Проект рішення "Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування по Самотоївському старостинському округу"
  14. Проект рішення "Про роботу відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення селищної ради у 2018 році"
  15. Проект рішення "Про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки"
  16. Проект рішення "Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2018 рік"
  17. Проект рішення "Про введення посади медичної сестри до штату працівників Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів"
  18. Проект рішення "Про хід виконання Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"