A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 26 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про затвердження плану-графіку відстеження результативності регуляторних актів Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
 2. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради у 2018 році"
 3. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2018 рік"
 4. Проект рішення "Про затвердження ставок земельного податку для індивідуального житлового будівництва, для ведення особистого селянського господарства та садівництва по населених пунктах Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
 5. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по Краснопільській селищній раді"
 6. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 7. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Самотоївському старостинському округу"
 8. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу"
 9. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення Краснопільської селищної ради від 26.09.2018 р. № 288 «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Краснопільської селищної ради та старостинських округів, що входять до її складу»"
 10. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки резерву, запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту Самотоївка"
 11. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки резерву та запасу комунальної власності в межах населеного пункту Воропай"
 12. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу"
 13. Проект рішення "Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно – просвітницького обслуговування по Самотоївському старостинському округу"
 14. Проект рішення "Про роботу відділу загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення селищної ради у 2018 році"
 15. Проект рішення "Про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки"
 16. Проект рішення "Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2018 рік"
 17. Проект рішення "Про введення посади медичної сестри до штату працівників Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів"
 18. Проект рішення "Про хід виконання Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
 19. Проект рішення "Про затвердження звіту постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій"
 20. Проект рішення "Про затвердження звіту постійної комісії селищної ради з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики"
 21. Проект рішення "Про затвердження звіту постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища"
 22. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого  селянського  господарства  на території Угроїдського старостинського округу"
 23. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок комерційного та промислового призначення на території Угроїдського старостинського округу"
 24. Проект рішення "Про укладення договорів оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) на території Угроїдського старостинського округу"
 25. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (проектні дороги) на території Угроїдського старостинського округу"
 26. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (невитребувані паї) на території Угроїдського старостинського округу"
 27. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на території Угроїдського старостинського округу"
 28. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки(паї) по Самотоївському старостинському округу"
 29. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу в межах населеного пункту Самотоївка"
 30. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу за межами населеного пункту Самотоївка
 31. Проект рішення "Про надання пільг на земельний податок Державній казначейській службі України у Краснопільському  районі Сумської області"
 32. Проект рішення "Про надання пільг на земельний податок Краснопільському фінансовому управлінні Краснопільської районної державної адміністрації"
 33. Проект рішення "Про затвердження структури і штатної чисельності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради  в новій редакції"
 34. Проект рішення "Про надання пільг на земельний податок Управлінні агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації"
 35. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки(паї) по Краснопільській селищній раді"
 36. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
 37. Проект рішення "Про хід виконання Антикорупційної програми Краснопільської селищної ради за 2018 рік"
 38. Проект рішення "Про хід виконання Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 39. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 40. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Ш, який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 41. Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 42. Проект рішення "Про передачу в господарське відання Краснопільській житлово-експлуатаційній дільниці майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 43. Проект рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 44. Проект рішення "Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за водогін смт Краснопілля, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 45. Проект рішення "Про надання пільги ФОП Шкарупа О.В. щодо орендної плати за водогін с. Осоївка, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 46. Проект рішення "Про надання пільги ФОП Міцук Т.І. щодо орендної плати за водогін с. Хмелівка, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 47. Проект рішення "Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
 48. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання селищної ради від 13.12.2018 р. № 381 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства»
 49. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства"
 50. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 51. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельної ділянки іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Краснопільської селищної ради"
 52. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Краснопільській селищній раді"
 53. Проектт рішення "Про припинення права користування земельними ділянками"
 54. Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 31.08.2018 №246 «Про утворення місцевих пожежних команд Краснопільської селищної ради»"
 55. Проект рішення "Про затвердження Програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку в закладах освіти Краснопільської селищної ради на 2019-2020 роки"
 56. Проект рішення "Про затвердження Положення про відділ освіти Краснопільської селищної ради в новій редакції"
 57. Проект рішення "Про заключення додаткових угод до договорів оренди"
 58. Проект рішення "Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані, земельні частки (паї) по Хмелівському старостинському округу"
 59. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Хмелівському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 60. Проект рішення "Про укладання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Хмелівського старостинського округу"
 61. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва"
 62. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 63. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки (паї) ріллі та сіножатей по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 64. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 65. Проект рішення "Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 66. Проект рішення "Про доповнення до рішення 25 сесії 7 скликання від 09.01.2019 № 427 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального садівництва»"
 67. Проект рішення "Про заключення додаткових угод до договорів оренди"
 68. Проект рішення "Про укладення  договору оренди на земельну ділянку іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Хмелівського старостинського округу"
 69. Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Хмелівського старостинського округу"
 70. Проект рішення "Про заключення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення"
 71. Проект рішення "Про надання в оренду ТОВ АФ «Хвиля» земельних ділянок (паї відумерлої спадщини) за межами населеного пункту Осоїуського старостинського округу"
 72. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на невитребувані земельні частки(паї) по Осоївського старостинського округу"
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь