A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 27 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про звіт про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2017, 2018 роки"
 2. Проект рішення "Про виконання селищної Програми економічного та соціального розвитку Краснопільської селищної ради за 2018 рік"
 3. Проект рішення "Про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради у 2018 році"
 4. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 5. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 26.06.2018 № 184 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»
 6. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Галабурді О.В., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 7. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування",
 8. Проект рішення "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою  Самотоївській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів"
 9. Проект рішення "Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону розташованих на території Самотоївського старостинського округу"
 10. Проект рішення "Про укладання  договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу"
 11. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
 12. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
 13. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
 14. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
 15. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
 16. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Краснопільській селищній раді"
 17. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
 18. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії із правоохоронними органами селищної ради у 2018 році"
 19. Проект рішення "Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Краснопільської селищної ради на 2019-2021 роки"
 20. Проект рішення "Про звіт про роботу відділу фінансів селищної ради у 2018 році"
 21. Проект рішення "Про звіт про виконання селищного бюджету за 2018 рік"
 22. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"
 23. Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 20.07.2018 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства»
 24. Проект рішення "Про хід виконання Програми зайнятості населення селищної ради на 2018-2020 роки"
 25. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд , для ведення особистого селянського господарства"
 26. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 27. Проект рішення "Про затвердження Програми розвитку розвитку фізичної культури і спорту Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки"
 28. Проект рішення "Про хід виконання Програми правової допомоги населенню Краснопільської селищної ради на 2018 - 2021 роки за 2018 рік"
 29. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 12.07.2017 «Про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради»
 30. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівлі трудового архіву, для будівництва та обслуговування дозвілевого об’єкту, для будівництва та обслуговування будівлі  контори на території Чернеччинського старостинського округу"
 31. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання від 13.12.2018 №367 «Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради»
 32. Проект рішення "Про надання дозволу відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 33. Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2"
 34. Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська 19"
 35. Проект рішення "Про передачу в оперативне управління відділу фінансів Краснопільської селищної ради майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 36. Проект рішення "Про передачу земельних ділянок комунальної власності у державну власність"
 37. Проект рішення "Про припинення права користування земельними ділянками"
 38. Проект рішення "Про заключення договорів оренди земельних ділянок не сільськогосподарського призначення"
 39. Проект рішення "Про внесення доповнень та уточнень до рішень селищної ради"
 40. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 12 сесії 7 скликання селищної ради від 29.03.2017 р. «Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради»
 41. Проект рішення "Про граничний розмір земельних ділянок із земель запасу та резерву, які передаються у власність для ведення особистого селянського господарства"
 42. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж смт. Краснопілля Краснопільського району Сумської області"
 43. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування"
 44. Проект рішення "Про звіт відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності селищної ради про роботу в 2018 році"
 45. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна централізованої бухгалтерії та організаційно-методичного центру при відділі культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 46. Проект рішення "Про звіт про роботу відділу освіти Краснопільської селищної ради у 2018 році"
 47. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості"
 48. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Угроїдського старостинського округу"
 49. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Угроїдського старостинського округу"
 50. Проект рішення "Про граничний розмір земельних ділянок із земель запасу та резерву, які передаються у власність для ведення особистого селянського господарства на території Угроїдського старостинського округу"
 51. Проект рішення "Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності Краснопільської селищної ради, на яку поширюється право сервітуту (право прокладення та експлуатації ліній електропередачі, зв’язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій) на користь ТОВ «КП «ІНТЕРТЕЛЕКОМ»
 52. Проект рішення "Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки"
 53. Проект рішення "Про надання пільг на земельний податок відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради"
 54. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в межах с. Самотоївка, вул. Корчаківка, б\н"
 55. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги у постійне користування"
 56. Проект рішення "Про виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Осоївського старостинського округу"
 57. Проект рішення "Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення"
 58. Проект рішення "Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу"
 59. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 «Про селищний бюджет смт Краснопілля на 2019 рік»
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь