Проекти рішень до 27 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про звіт про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2017, 2018 роки"
  2. Проект рішення "Про виконання селищної Програми економічного та соціального розвитку Краснопільської селищної ради за 2018 рік"
  3. Проект рішення "Про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради у 2018 році"
  4. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
  5. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 17 сесії 7 скликання від 26.06.2018 № 184 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»
  6. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Галабурді О.В., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
  7. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування",
  8. Проект рішення "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою  Самотоївській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів"
  9. Проект рішення "Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону розташованих на території Самотоївського старостинського округу"
  10. Проект рішення "Про укладання  договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу"
  11. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
  12. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
  13. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
  14. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
  15. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"
  16. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами по Краснопільській селищній раді"
  17. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення (землі запасу та резервного фонду) Краснопільської селищної ради"