A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 29 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу з фізичною особою Морозовим Віктором Кириловичем"
 2. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу з фізичною особою Смоленко Олександром Григоровичем"
 3. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Самотоївському старостинському округу з ФОП Чорномазом Андрієм Олексійовичем"
 4. Проект рішення "Про внесення змін до  рішення 26 сесії 7 скликання «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу в межах населеного пункту Самотоївка»
 5. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 17сесії 7 скликання «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди СФГ «Урожай» із земель запасу для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) с. Самотоївка, вул. Калініна,164»
 6. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) під нежитловим  приміщенням (адмінбудівля)"
 7. Проект рішення "Про включення до Переліку земельних ділянок комунальної власності (прав на них), які виставляються на земельні торги та затвердження умов продажу"
 8. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови під нежитловим громадським приміщенням в с. Самотоївка, вул.Калініна,117"
 9. Проект рішення "Про скасування рішень 21 сесії 7 скликання від 08.11.2018 року"
 10. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, нежитлове (вбудоване) приміщення Сільська бібліотека –«А-1» в с. Глибне, вул. Центральна,11"
 11. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, нежитлове (вбудоване) приміщення Сільський клуб –«А-1» в с.Глибне, вул. Центральна,22"
 12. Проект рішення "Про внесення змін до договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6"
 13. Проект рішення "Про Програму сприяння створенню та підтримки діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на території Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
 14. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 15. Проект рішення "Про продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська 6"
 16. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
 17. Проект рішення "Про заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади у 2019 році"
 18. Проект рішення "Про делегування представника Краснопільської селищної ради до складу Госпітальної ради Сумського госпітального округу"
 19. Проект рішення "Про погодження заходів по боротьбі зі шкідниками лісу"
 20. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 21. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 22. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
 23. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО"
 24. Проект рішення "Про розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО"
 25. Проект рішення "Про передачу в оперативне управління відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради адмінбудівлі в с.Мозкове"
 26. Проект рішення "Про прийняття сміттєвоза на баланс Краснопільської селищної ради від Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці»
 27. Проект рішення "Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів»
 28. Проект рішення "Про хід виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки у 2018 році"
 29. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 30. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Лазні О.М., Тополі Ю.Г., які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 31. Проект рішення "Про передачу з балансу КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» Краснопільської селищної ради частини книжкового фонду у комунальну власність Верхньосироватської сільської ради"
 32. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель закладів охорони здоров`я та соціальної допомоги Краснопільській районній державній лікарні  ветеринарної медицини"
 33. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування для будівництва та  обслуговування будівель закладів освіти відділу освіти Краснопільської селищної ради"
 34. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 27 сесії 7 скликання від 27.02.2019 року №544 «Про передачу земельних ділянок комунальної власності у державну власність»
 35. Проект рішення "Про внесення доповнень та уточнень до рішення селищної ради"
 36. Проект рішення "Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
 37. Проект рішення "Про надання дозволу на використання відходів будівельних матеріалів"
 38. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради"
 39. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні ділянки під проектними дорогами (рілля) на території Осоївського старостинського округу"
 40. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на нерозподілені земельні ділянки, не витребувані частки (паї) (рілля) на території Осоївського старостинського округу"
 41. Проект рішення "Про надання дозволу ТОВ «Теплоенерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної  інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)"
 42. Проект рішення "Про укладання договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу на території Краснопільської селищної ради"
 43. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 «Про селищний бюджет смт Краснопілля на 2019 рік»"
 44. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, та надання дозволу на розробку проектів відведення на земемельні ділянки для ведення особистого селянського господарства для учасників АТО"
 45. Проект рішення "Про погодження щодо включеннядо переліку земельних ділянок (водних об`єктів), що виставляються на земельні торги у формі аукціону"
 46. Проект рішення "Про надання дозволу КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради на передачу в оренду ультразвукового апарату КНП «Краснопільська ЦРЛ»
 47. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення під проектними дорогами розташованих на території Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь