Проекти рішень до 30 сесії 7 скликання

Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік"

Проект рішення "Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про затвердження Положення про відділи виконавчого апарату Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Про визнання повноважень депутата селищної ради по одномандатному виборчому округу № 17"

Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної тери-торіальної громади на 2019 рік»