A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 31 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про затвердження Положення про Реєстр територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 2. Проект рішення "Про затвердження Положення про трудовий архів Краснопільської селищної ради"
 3. Проект рішення "Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року"
 4. Проект рішення "Про затвердження звіту про організацію та проведення благоустрою на території Краснопільської селищної ради"
 5. Проект рішення "Про затвердження Правил благоустрою Краснопільської селищної ради"
 6. Проект рішення "Про селищну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки"
 7. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»
 8. Проект рішення "Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 7 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій»
 9. Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 10. Проект рішення "Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Краснопільської селищної ради та опис посвідчення"
 11. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
 12. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
 13. Проект рішення "Про затвердження Положення про дитячій заклад відпочинку – табір з денним перебуванням"
 14. Проект рішення "Про створення Краснопільського освітнього округу"
 15. Проект рішення "Про укладання договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу по Хмелівському старостинському округу"
 16. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 17. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Пархоменку Р.О., Биченку М.А., які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 18. Проект рішення "Про внесення доповнень та уточнень до рішень Самотоївської сільської ради"
 19. Проект рішення "Про розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства на території Самотоївського старостинського округу"
 20. Проект рішення "Про внесення змін до рішення  29 сесії 7 скликання №604 від 17.04.2019 року «Про надання дозволу ТОВ «Теплоенерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)"
 21. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства гр. Бугрим Світлані Олександрівні"
 22. Проект рішення "Про припинення права користування земельними ділянками"
 23. Проект рішення "Про розширення заказника місцевого значення"
 24. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії на умовах постійного користування під приміщенням котельної в с. Самотоївка, провулок Стадіонний б/н"
 25. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки"
 26. Проект рішення "Про погодження  технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок на території Угроїдського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 27. Проект рішення "Про припинення дії договорів оренди земельних ділянок"
 28. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 29. Проект рішення "Про розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства»
 30. Проект рішення "Про скасування рішення  37сесії 6 скликання від 27.01.2015 року «Про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства»
 31. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельної ділянки іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Краснопільської селищної ради"
 32. Проект рішення "Про внесення змін до рішень селищної ради"
 33. Проект рішення "Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст області автомобіля для потреб амбулаторії первинної медичної допомоги у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 34. Проект рішення "Про внесення доповнень до рішення 21 сесії 7 скликання від 08.11.2018 №307 «Про програму розвитку первинної медико–санітарної допомоги Краснопільської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки»
 35. Проект рішення "Про погодження проекту Положення про гідрологічний заказник місцевого значення «Грузне»
 36. Проект рішення "Про погодження проекту Положення про ландшафтний заказник місцевого значення «Краснопільський»
 37. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 38. Проект рішення "Про погодження щодо включення до переліку земельних ділянок (водних об`єктів),  що виставляються на земельні торги у формі аукціону"
 39. Проект рішення "Про надання дозволу КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради на передачу в оренду ультразвукового апарату КНП «Краснопільська ЦРЛ»
 40. Проект рішення "Про надання дозволу відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради на передачу в оренду майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 41. Проект рішення "Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області"
 42. Проект рішення "Про передачу функцій замовника робіт Державному підприємству «Дороги Сумщини»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь