Проекти рішень до 32 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікації".
  2. Проект рішення "Про затвердження проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови"
  3. Проект рышення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства учаснику АТО"
  4. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки.
  5. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік". Додаток.