Проекти рішень до 33 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у разі зміну її цільового призначення за адресою: с. Самотоївка, вул. Вдовиченка, 12"
  2. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 20 сесії 7 скликання від 26.09.2018 №289 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Самотоївського старостинського округу»
  3. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 28 сесії  селищної ради 7 скликання  від 15.03.2019  № 564  «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства»
  4. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельної ділянки  на території Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
  5. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та для індивідуального садівництва"
  6. Проект рішення "Про  надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення під виробничими будинками з господарськими (допоміжними) будівлями і спорудами (господарський двір) на території Угроїдського старостинського округу"
  7. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості"
  8. Проект рішення "Про прийняття майна комунальної власності на баланс Краснопільської селищної ради від ДП «Абонентська служба «Світанок» КП «Краснопільської ЖЕД»
  9. Проект рішення "Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі оренду"
  10. Проект рішення "Про проведення конкурсів на право оренди водогонів"
  11. Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на 2020 рік"
  12. Проект рішення "Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2016 – 2020 роки"
  13. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік". Додаток до рішення
  14. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної тери-торіальної громади на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки
  15. Проект рішення "Про втрату чинності рішення 20 сесії селищної ради 7 скликання від17.04.2019 №582 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди СФГ «Урожай» із земель запасу для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель і споруд) с. Самотоївка, вул. Калініна, 164»
  16. Проект рішення "Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів"
  17. Проект рішення "Про затвердження положень про структурні підрозділи виконавчого апарату Краснопільської селищної ради"
  18. Проект рішення "Про надання дозволу на внесення змін до договору оренди цілісного майнового комплексу"
  19. Проект рішення "Про внесення змін  до рішення Краснопільської селищної ради"
  20. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення)  гр. Коломієць Любові Миколаївні  за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 20"
  21. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
  22. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
  23. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Краснопільської селищної ради"
  24. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі"
  25. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
  26. Проект рішення "Про погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
  27. Проект рішення "Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі"
  28. Проект рішення "Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
  29. Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
  30. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги Саєву І.Г."