Проекти рішень до 34 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про встановлення лічильників обліку води в житлових будівлях"
  2. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нерухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  3. Проект рішення "Про покладення обов’язків старости"
  4. Проект рішення "Про припинення повноважень Турʼянського сільського голови"
  5. Проект рішення "Про припинення повноважень секретаря Турʼянської сільської ради"
  6. Проект рішення "Про визнання повноважень депутата селищної ради по одномандатному виборчому округу № 27"
  7. Проект рішення "Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 7 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій»
  8. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 12.07.2017 «Про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради»
  9. Проект рішення "Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району Тур'янського навчально-виховного комплексу у комунальну власність Краснопільської селищної ради
  10. Проект рішенн "Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за І півріччя 2019 року". Додаток
  11. Проект рішення "Про внесення змін до рішень сесій"
  12. Проект рішення "Про роботу селищної ради щодо організації надання послуг із соціальної підтримки населення на території об’єднаної територіальної громади"
  13. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
  14. Проект рішення "Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області"
  15. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
  16. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
  17. Проект рішення "Про укладання договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу з фізичною особою Кухарчуком П.І."
  18. Проект рішення "Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій на в.о. старости Гуцал Л.М."
  19. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної тери-торіальної громади на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки
  20. Проект рішення "Про утворення Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
  21. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки"
  22. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"