A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 34 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про встановлення лічильників обліку води в житлових будівлях"
 2. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нерухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 3. Проект рішення "Про покладення обов’язків старости"
 4. Проект рішення "Про припинення повноважень Турʼянського сільського голови"
 5. Проект рішення "Про припинення повноважень секретаря Турʼянської сільської ради"
 6. Проект рішення "Про визнання повноважень депутата селищної ради по одномандатному виборчому округу № 27"
 7. Проект рішення "Про внесення змін до додатку рішення 1 сесії 7 скликання від 30.06.2017 року «Про утворення постійних комісій ради, затвердження їх персонального складу та обрання голів комісій»
 8. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 12.07.2017 «Про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради»
 9. Проект рішення "Про надання згоди на прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району Тур'янського навчально-виховного комплексу у комунальну власність Краснопільської селищної ради
 10. Проект рішенн "Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за І півріччя 2019 року". Додаток
 11. Проект рішення "Про внесення змін до рішень сесій"
 12. Проект рішення "Про роботу селищної ради щодо організації надання послуг із соціальної підтримки населення на території об’єднаної територіальної громади"
 13. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 14. Проект рішення "Про передачу функцій замовника робіт Службі автомобільних доріг у Сумській області"
 15. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 16. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства"
 17. Проект рішення "Про укладання договору оренди на земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення із земель резерву та запасу з фізичною особою Кухарчуком П.І."
 18. Проект рішення "Про покладання обов'язків із вчинення нотаріальних дій на в.о. старости Гуцал Л.М."
 19. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної тери-торіальної громади на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки
 20. Проект рішення "Про утворення Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 21. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки"
 22. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"
 23. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства"
 24. Проект рішення "Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону,  розташованих на території Самотоївського старостинського округу"
 25. Проект рішення "Про припинення права постійного користування земельними ділянками Глибнянської загальноосвітньої школи І ступеня"
 26. Проект рішення "Про порядок виконання бюджету Тур'янської сільської ради, яка приєдналася до Краснопільської селищної ради". Пояснювальна записка
 27. Проект рішення "Про початок реорганізації Тур’янської сільської ради шляхом приєднання до Краснопільської селищної ради"
 28. Проект рішення "Про затвердження переліку проектів, які реалізуватимуться у 2019 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи потрібні правила благоустрою для Краснопільської ОТГ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь