Проекти рішень до 36 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  2. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку цілісного майнового комплексу: необоротні активи 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, централізованого водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля"
  3. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 20.12.2018  «Про сільський бюджет Тур’янської сільської ради на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки
  4. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної тери-торіальної громади на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки
  5. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  6. Проект рішення "Про підготовку закладів соціальної сфери та підприємств житлово-комунального господарства селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період"
  7. Проект рішення "Про затвердження конкурсної документації на право оренди водогонів"
  8. Проект рішення "Про проведення конкурсу на право оренди цілісного майнового комплексу: необоротних активів 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля"
  9. Проект рішення "Про затвердження Порядку відбору осіб на навчання за кошти, передбачені в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості"
  10. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги Теслі Г.М."
  11. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
  12. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Солопову С.М., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
  13. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Комплексної  програми  «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
  14. Проект рішення "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради"