A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 36 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 2. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку цілісного майнового комплексу: необоротні активи 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, централізованого водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля"
 3. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 20.12.2018  «Про сільський бюджет Тур’янської сільської ради на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки
 4. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної тери-торіальної громади на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки
 5. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 6. Проект рішення "Про підготовку закладів соціальної сфери та підприємств житлово-комунального господарства селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період"
 7. Проект рішення "Про затвердження конкурсної документації на право оренди водогонів"
 8. Проект рішення "Про проведення конкурсу на право оренди цілісного майнового комплексу: необоротних активів 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля"
 9. Проект рішення "Про затвердження Порядку відбору осіб на навчання за кошти, передбачені в обласному бюджеті для навчання працездатного населення сільської місцевості"
 10. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги Теслі Г.М."
 11. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 12. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Солопову С.М., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 13. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Комплексної  програми  «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
 14. Проект рішення "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради"
 15. Проект рішення "Про утворення груп подовженого дня у 2019-2020 навчальному році"
 16. Проект рішення "Про підготовку закладів освіти Краснопільської селищної ради до 2019-2020 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період"
 17. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності"
 18. Проект рішення "Про включення в перелік земельних  ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону, розташованих на території Хмелівського та Угроїдського старостинських округів"
 19. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 20. Проект рішення "Про затвердження протоколу погоджувальної комісії селищної ради від 10.04.2019 року"
 21. Проект рішення "Про затвердження  технічної  документації  із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу безоплатно у власність земельної ділянки на території Угроїдського старостинського округу"
 22. Проект рішення "Про зміну цільового призначення земельних ділянок комунальної власності"
 23. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 24. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  із земель комунальної власності"
 25. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за рахунок земель сільськогосподарського призначення комунальної власності з продажем права оренди на земельних торгах по Самотоївському старостинському округу"
 26. Проект рішення "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Угроїдського старостинського округу"
 27. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення  по Самотоївському старостинському округу з ФОП Чорномазом Андрієм Олексійовичем"
 28. Проект рішення "Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради"
 29. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність"
 30. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування"
 31. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Угроїдського старостинського округу"
 32. Проект рішення "Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в смт Краснопілля по вул. Першотравнева, 6"
 33. Проект рішення "Про припинення права користування земельними ділянками"
 34. Проект рішення "Про припинення права постійного користування Краснопільського споживчого товариства земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель торгівлі"
 35. Проект рішення "Про проведення земельних торгів у формі аукціону"
 36. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на нерозподілені  земельні ділянки, не витребувані частки (паї) на території Осоївського старостинського округу"
 37. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на земельні ділянки під проектними дорогами на території Осоївського старостинського округу"
 38. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради"
 39. Проект рішення "Про скасування рішень сесій селищної ради та припинення дії договорів оренди земельних ділянок"
 40. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 23.01.2019 «Про Програму соціального та культурного розвитку Тур’янської сільської ради на 2019 рік»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь