Проекти рішень до 37 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про хід виконання «Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Краснопільської селищної ради на 2019-2023 роки»
  2. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 22.12.2017 Про створення місцевого матеріального резерву (резервного фонду) для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Краснопільської селищної ради"
  3. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  4. Проект рішення "Про продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська 6"
  5. Проект рішення "Про надання дозволу на списання з балансу Краснопільської селищної ради будівлі в с.Осоївка"
  6. Проект рішення "Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду"
  7. Проект рішення "Про затвердження конкурсної документації на право оренди цілісного майнового комплексу: необоротних активів 1, 2, 3 груп, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля"
  8. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
  9. Проект рішення "Про переведення Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради на самостійний бухгалтерський облік"
  10. Проект рішення "Про заохочення педагогічних працівників"
  11. Проект рішення "Про організацію навчання учнів 11 класу Чернеччинського навчально-виховного комплексу"
  12. Проект рішення "Про вступ до Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад»
  13. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішень сесій Краснопільської селищної ради"
  14. Проект рішення "Про внесення змін до рішень 29 сесії 7 скликання Краснопільської селищної ради"
  15. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства"
  16. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування"
  17. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
  18. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення"
  19. Проект рішення "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Угроїдського старостинського округу"
  20. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення по Самотоївському старостинському округу з ФОП Чорномазом Андрієм Олексійовичем"