A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 39 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки.
 2. Проект рішення "Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року". Пояснювальна записка. Додатки.
 3. Проект рішення "Про звіт про виконання бюджету Тур’янської сільської ради за 9 місяців 2019 року". Пояснювальна записка. Додатки.
 4. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 12.07.2017 «Про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради»
 5. Проект рішення "Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку Краснопільської об’єднаної територіальної громади". Додаток до рішення.
 6. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 20.12.2018 «Про сільський бюджет Тур’янської сільської ради на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки.
 7. Проект рішення "Про бюджет участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади"
 8. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 9. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
 10. Проект рішення "Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 11. Проект рішення "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік". Додаток.
 12. Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська 19"
 13. Проект рішення "Про розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок комунальної власності селищної ради  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури-водозабору підземних вод"
 14. Проект рішення "Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення  та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу"
 15. Проект рішення "Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Сумській області на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на (місцевості)"
 16. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення по Самотоївському старостинському округу"
 17. Проект рішення "Про доповнення переліку об’єктів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради, які пропонуються до передачі в оренду"
 18. Проект рішення "Про розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільгоспвиробництва"
 19. Проект рішення "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду на території Чернеччинського старостинського округу"
 20. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради"
 21. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства"
 22. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на території Чернеччинського старостинського округу  Краснопільської селищної  ради"
 23. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування"
 24. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність"
 25. Прооект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність"
 26. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Хмелівського старостинського округу"
 27. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 28. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Хмелівського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 29. Проект рішення "Про погодження користування мисливськими угіддями Краснопільській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок в межах території Краснопільської селищної ради"
 30. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Чернеччинського старостинського округу"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь