Проекти рішень до 39 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки.
  2. Проект рішення "Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року". Пояснювальна записка. Додатки.
  3. Проект рішення "Про звіт про виконання бюджету Тур’янської сільської ради за 9 місяців 2019 року". Пояснювальна записка. Додатки.
  4. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 2 сесії 7 скликання від 12.07.2017 «Про кількість і персональний склад виконавчого комітету селищної ради»
  5. Проект рішення "Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку Краснопільської об’єднаної територіальної громади". Додаток до рішення.
  6. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Тур’янської сільської ради від 20.12.2018 «Про сільський бюджет Тур’янської сільської ради на 2019 рік». Пояснювальна записка. Додатки.
  7. Проект рішення "Про бюджет участі Краснопільської об’єднаної територіальної громади"
  8. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  9. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
  10. Проект рішення "Про прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  11. Проект рішення "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік". Додаток.
  12. Проект рішення "Про передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Сумська 19"
  13. Проект рішення "Про розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок комунальної власності селищної ради  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури-водозабору підземних вод"
  14. Проект рішення "Про розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення  та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу"
  15. Проект рішення "Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Сумській області на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на (місцевості)"