Проекти рішень до 41 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  2. Проект рішення "Про хід виконання програми «Забезпечення населення Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2018-2020 роки»
  3. Проект рішення "Про визначення переможця конкурсу та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди цілісного майнового комплексу: необоротних активів 1, 2, 3 групи, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля"
  4. Проект рішення "Про проведення конкурсів на право оренди водогонів"
  5. Проект рішення "Про хід виконання селищної програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради» на 2016-2020 роки"
  6. Проект рішення "Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2020 рік"
  7. Проект рішення "Про затвердження плану роботи селищної ради на 2020 рік"
  8. Проект рішення "Про затвердження плану роботи постійних комісій селищної ради на 2020 рік"
  9. Проект рішення "Про надання дозволу КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради на передачу в оренду ультразвукового апарату КНП «Краснопільська ЦРЛ»
  10. Проект рішення "Про передачу в оперативне управління майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
  11. Проект рішення "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду СФГ «Урожай» для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель і споруд)"
  12. Проект рішення "Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Надія – Кварц» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами"