A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 41 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 2. Проект рішення "Про хід виконання програми «Забезпечення населення Краснопільської селищної ради об’єднаної територіальної громади якісною питною водою на 2018-2020 роки»
 3. Проект рішення "Про визначення переможця конкурсу та затвердження протоколу засідання комісії по проведенню конкурсу на право оренди цілісного майнового комплексу: необоротних активів 1, 2, 3 групи, які використовуються для забезпечення централізованого теплозабезпечення, водопостачання та водовідведення мешканців, організацій і установ смт Краснопілля"
 4. Проект рішення "Про проведення конкурсів на право оренди водогонів"
 5. Проект рішення "Про хід виконання селищної програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради» на 2016-2020 роки"
 6. Проект рішення "Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2020 рік"
 7. Проект рішення "Про затвердження плану роботи селищної ради на 2020 рік"
 8. Проект рішення "Про затвердження плану роботи постійних комісій селищної ради на 2020 рік"
 9. Проект рішення "Про надання дозволу КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради на передачу в оренду ультразвукового апарату КНП «Краснопільська ЦРЛ»
 10. Проект рішення "Про передачу в оперативне управління майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 11. Проект рішення "Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду СФГ «Урожай» для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель і споруд)"
 12. Проект рішення "Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Надія – Кварц» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами"
 13. Проект рішення "Про затвердження «Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Краснопільської селищної ради на 2020-2021 роки»
 14. Проект рішення "Про програму економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки"
 15. Проект рішення "Про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії Краснопільської селищної ради сьомого скликання від 23.10.2019 №796 «Про переведення Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради на самостійний бухгалтерський облік»
 16. Проект рішення "Про затвердження Цільової програми «Безпечне та якісне харчування в комунальних закладах освіти Краснопільської селищної ради на 2020 рік»
 17. Проект рішення "Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2020 рік"
 18. Проек трішення "Про організацію харчування дітей закладів загальної середньої та дошкільної освіти Краснопільської селищної ради у 2020 році"
 19. Проект рішення "Про фінансування пільг особам з інвалідністю по зору, встановлення доплат та допомоги у 2020 році"
 20. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 21. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Мурзі С.М., Гочу Є.С., які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 22. Проект рішення "Про передачу в оренду Обласному комунальному закладу «Сумська кінна дитячо-юнацька спортивна школа» частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6"
 23. Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 24. Проект рішення "Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік". Додатки
 25. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Комплексної  програми  «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
 26. Проект рішення "Про оплату праці селищного голови"
 27. Проект рішення "Про  припинення дії договору з ТОВ «Бансал»
 28. Проект рішення "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СФГ «Урожай» для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель і споруд)"
 29. Проект рішення "Про надання погодження Товариству з обмеженою відповідальністю «Надія – Кварц» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами"
 30. Проект рішення "Про укладання договору оренди з фізичною особою Водотикою В.В."
 31. Проект рішення "Про припинення права власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Краснопільської селищної ради"
 32. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради"
 33. Проект рішення "Про доповнення до рішення 14 сесії 6 скликання від 24.02.2012 року «Про уточнення назв вулиць, провулків та нумерації будинків по Краснопільській селищній раді»
 34. Проект рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства"
 35. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 36. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування на території Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 37. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проектними дорогами на території Краснопільської селищної ради"
 38. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 39. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради"
 40. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 41. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянам на території Тур’янського старостинського округу"
 42. Проект рішення "Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості"
 43. Проект рішення "Про укладання договорів оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності по Хмелівському старостинському округу"
 44. Проект рішення "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2019 рік". Додаток
 45. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття незавершеного будівництва у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 46. Проект рішення "Про звіт про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради у 2019 році"
 47. Проект рішення "Про звіт виконуючого обов’язки старости Осоївського старостинського округу про проведену роботу за 2019 рік"
 48. Проект рішення "Про звіт виконуючого обов’язки старости Самотоївського старостинського округу про проведену роботу за 2019 рік"
 49. Проект рішення "Про звіт виконуючого обов’язки старости Угроїдського старостинського округу про проведену роботу за 2019 рік"
 50. Проект рішення "Про звіт виконуючого обов’язки старости Хмелівського старостинського округу про проведену роботу за 2019 рік
 51. Проект рішення "Про звіт виконуючого обов’язки старости Чернеччинського старостинського округу про проведену роботу за 2019 рік
 52. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  21.12.2018 № 390 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь