Проекти рішень до 42 сесії 7 скликання

1. Проект рішення "Про хід виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки"
  2. Проект рішення "Про хід виконання Комплексної програми «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
  3. Проект рішення "Про виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Краснопільської селищної ради на 2019 рік"
  4. Проект рішення "Про хід виконання Програми харчування дітей дошкільного та шкільного віку в закладах освіти Краснопільської селищної ради на 2019-2020 роки"
  5. Проект рішення "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради"
  6. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в постійному користуванні Державного підприємства «Краснопільське лісове господарство» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, розташованої в смт Краснопілля, вул. Калініна на території Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області"
  7. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства"
  8. Проект рішення "Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі"
  9. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
  10. Проект рішення "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради за 2019 рік"
  11. Проект рішення "Про затвердження звіту про виконання плану роботи Краснопільської селищної ради за 2019 рік"
  12. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради за 2019 рік"
  13. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нерухомого майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  14. Проект рішення "Про звіт про роботу відділу організаційної роботи та документообігу у 2019 році"
  15. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2019 рік"
  16. Проект рішення "Про звіт про роботу відділу «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради у 2019 році"
  17. Проект рішення "Про укладення договору оренди на земельну ділянку для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель та споруд) на території Самотоївського старостинського округу з СФГ «Урожай»
  18. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в смт Угроїди"
  19. Проект рішення "Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік". Пояснювальна записка. Додатки.
  20. Проект рішення "Про звіт про виконання бюджету Тур’янської сільської ради за 2019 рік". Пояснювальна записка. Додатки.
  21. Проект рішення "Про звіт про роботу відділу фінансів Краснопільської селищної ради за 2019 рік". Додаток.
  22. Проект рішення "Про затвердження плану-графіку відстеження результативності регуляторних актів Краснопільської селищної ради на 2020 рік"
  23. Проект рішення "Про звіт про роботу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності селищної ради у 2019 році"
  24. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нежитлових приміщень та майна за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 1 у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
  25. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Вокзальна, 14"