A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 44 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми «Забезпечення населення  Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади  якісною питною водою на 2018-2020 роки»
 2. Проект рішення "Про передачу на баланс та в оперативне управління КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради нежитлового приміщення молочної кухні"
 3. Проект рішення "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нежитлового приміщення інфекційного відділення у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 4. Проект рішення "Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району нежитлового приміщення молочної кухні у комунальну власність Краснопільської селищної ради"
 5. Проект рішення "Про затвердження звіту про незалежну оцінку частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська, 6"
 6. Проект рішення "Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради"
 7. Проект рішення "Про продовження терміну дії договору оренди частини нежитлового приміщення за адресою: смт Краснопілля, вул. Сумська 6"
 8. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності з подальшим продажем права оренди на земельних торгах по Краснопільській селищній раді"
 9. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2020 рік по Краснопільській селищній раді"
 10. Проект рішення "Про укладення договору оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Самотоївському старостинському округу"
 11. Проект рішення "Про висловлення позиції щодо передачі в оренду на земельних торгах  водних об’єктів, які знаходяться на території Краснопільської селищної ради"
 12. Проект рішення "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства"
 13. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель сіл Глибне, Думівка"
 14. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними дорогами на території  Самотоївського старостинського округу"
 15. Проект рішення "Про заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади у 2020 році"
 16. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» 18517000000"
 17. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 30 сесії шостого скликання від 30.01.2014 року «Про доповнення та зміни в додатку до рішення виконавчого комітету селищної ради народних депутатів від 15.09.1993 №135 «Про передачу земель у приватну власність»
 18. Проект рішення "Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 19. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 20. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Рибалку С.А., який уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 21. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі в АТО/ООС на поліпшення житлово-побутових умов"
 22. Проект рішення "Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за водогін, що складається з 2 артезіанських свердловин, 2 башт Рожновського та водопровідних мереж на території с. Самотоївка"
 23. Проект рішення "Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за водогін, що складається з артезіанської свердловини, 2 башт «Рожновського» та водопровідних мереж на території с. Тур’я"
 24. Проект рішення "Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за групу інвентарних об’єктів системи водопостачання: артезіанські свердловини (5 одиниць), башти «Рожновського» (4 одиниці), водопровід на території смт Угроїди Краснопільського району Сумської області"
 25. Проект рішення "Про надання пільги ТОВ «Теплоенерго» щодо орендної плати за групу інвентарних об’єктів системи водопостачання, що складається з 5 артезіанських свердловин, 5 башт «Рожновського» та водопровідних мереж на території Чернеччинського старостинського округу (с. Чернеччина, с. Ясенок, с. Мозкове) Краснопільського району Сумської області"
 26. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 19 сесії двадцять третього скликання від 31.01.2001 року «Про передачу землі у приватну власність»
 27. Проект рішення "Про укладення договору оренди  земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Чернеччинському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 28. Проект рішення "Про граничний розмір земельних ділянок із земель запасу та резервного фонду, які передаються у власність для ведення особистого селянського господарства на території Краснопільської селищної ради"
 29. Проект рішення "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність"
 30. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянам на території Хмелівського старостинського округу"
 31. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  та для індивідуального садівництва на території Краснопільської селищної ради"
 32. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Краснопільській селищній раді"
 33. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Осоївському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 34. Проект рішення "Про укладення договору оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення(господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Самотоївському старостинському округу"
 35. Проект рішення "Про укладення  договору  оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори)  на 2020 рік по Хмелівському старостинському округу"
 36. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради"
 37. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 38. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність"
 39. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування"
 40. Проект рішення "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель комунальної власності на території Самотоївського старостинського округу"
 41. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Хмелівського старостинського округу"
 42. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на території Краснопільської селищної ради"
 43. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 44. Проект рішення "Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь