A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 48 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про зміну режиму роботи дошкільної групи Михайлівської філії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів"
 2. Проект рішення "Про ліквідацію Наумівської філії Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради"
 3. Проект рішення "Про відзначення учителів, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2020 році"
 4. Проект рішення "Про збільшення кількості навчальних годин для організації індивідуальної форми навчання учнів Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів"
 5. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Комплексної  програми  «Розвиток освіти у Краснопільській селищній раді» на 2018-2020 роки"
 6. Проект рішення "Про затвердження Статуту Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради". Додаток
 7. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Пояснювальна записка. Додатки
 8. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за І півріччя 2020 року"
 9. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 31 сесії п’ятого скликання Осоївської сільської ради  від 30.09.2009 р. «Про внесення змін в рішення виконкому с/р № 61 від 17.11.1993 року «Про приватизацію земельної ділянки на право власності на землю»
 10. Проект рішення "Про затвердження акта приймання-передачі майна". Пояснювальна записка
 11. Проект рішення "Про встановлення надбавки за складність і напруженість у роботі у 2020 році виконуючому обов’язки головного лікаря КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради"
 12. Проект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги Яровенку Олександру Вікторовичу, Осадчому Олександру Миколайовичу, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"
 13. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 14. Проект рішення "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки за І півріччя 2020 року". Додаток
 15. Проект рішення "Про внесення змін до Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Краснопільської селищної ради на 2020 – 2021 роки"
 16. Проект рішення "Про передачу на баланс та в оперативне управління нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 17. Проект рішення "Про доповнення до рішення 47 сесії 7 скликання від 23.06.2020 № 1098 «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради»
 18. Проект рішення "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у відділі «Центр надання адміністративних пос-луг» Краснопільської селищної ради»
 19. Проект рішення "Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року. Пояснювальна записка. Додатки
 20. Проект рішення "Про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Осоївського старостинського округу"
 21. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) на території Осоївського старостинського округу"
 22. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування на території Осоївського старостинського округу"
 23. Проект рішення "Про надання дозволу на використання будівельних відходів"
 24. Проект рішення "Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області щодо передачі земельної ділянки із державної власності в комунальну власність по Хмелівському старостинському округу"
 25. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Кислому Максиму Вікторовичу на території Краснопільської селищної ради"
 26. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянину Смоленку Сергію Григоровичу на території Самотоївського старостинського округу"
 27. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність громадянці Смоленко Антоніні Григорівні на території Самотоївського старостинського округу"
 28. Проект рішення "Про передачу в постійне користування земельної ділянки"
 29. Проект рішення "Про внесення пропозицій щодо передачі в оренду на земельних торгах водного об’єкту, який знаходиться на території Краснопільської селищної ради"
 30. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 46 сесії 7 скликання від 14.05.2020 року №1062 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними дорогами на території  Самотоївського старостинського округу»
 31. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради"
 32. Проект рішення "Про затвердження протоколу погоджувальної комісії селищної ради від 16.07.2020 року"
 33. Проект рішення "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність"
 34. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 35. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність
 36. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування
 37. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на території Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради
 38. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними елементами на території  Краснопільської селищної ради
 39. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території  Самотоївського старостинського округу
 40. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності  в смт Краснопілля"
 41. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції на сході України
 42. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства
 43. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по Самотоївському старостинському округу"
 44. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Угроїдського старостинського округу
 45. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства
 46. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Краснопільській селищній раді
 47. Проект рішення "Про зміни до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 48. Проект рішення "Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради» на 2020-2021 роки"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь