A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

Проекти рішень до 20 сесії 8 скликання

 1. Проект рішення" Про звіт про виконання бюджету Краснопільської селищної територіальної громади за 2021 рік". Пояснювальна записка. Додатки
 2. Проект рішення "Про виконання Програми правової допомоги населенню Краснопільської селищної ради на 2018 - 2021 роки"
 3. Проект рішення "Про Програму правової допомоги населенню Краснопільської селищної ради на 2022 - 2025 роки"
 4. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 5. Проект рішення "Про офіційний вебсайт Краснопільської селищної ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет"
 6. Проект рішення "Про надання дозволу на списання автобуса ПАЗ-672М, державний номер ВМ47-08АА, що знаходиться  на балансі відділу освіти Краснопільської селищної ради" 
 7. Проект рішення "Про надання дозволу на передачу основних засобів"
 8. Проект рішення "Про списання та зняття з бухгалтерського обліку майна комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 9. Проект рішеня "Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність в межах населеного пункту с. Окіп на території Угроїдського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 10. Проект рішення "Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради "
 11. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства в порядку спадкування"
 12. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 13. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) неуспадкованих земельних часток (паїв) із земельних масивів, які перебувають в оренді фермерського господарства «Жданько В.Д.»  на території Краснопільської селищної ради"
 14. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Краснопільської селищної ради Сумської області"
 15. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості) ФГ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Краснопільської селищної ради Сумської області "
 16. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі   (на місцевості) під проєктними елементами комунальної власності, розташованої за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради Сумського району Сумської області"
 17. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж 14-ти земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва комунальної власності, розташованих за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради Сумського району Сумської області."
 18. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у власність"
 19. Проект рішення "Про створення громадських пасовищ за межами населених пунктів на території Угроїдського старостинського округу Краснопільської селищної ради "
 20. Проект рішення "Про погодження внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради від 14.04.2021 № 1"
 21. Проект рішення "Про виконання Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Краснопільської селищної ради автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах та залізничним транспортом у приміському сполученні на 2021 рік"  Додаток
 22. Проект рішення "Про виконання Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки" Додаток
 23. Проект рішення "Про  внесення змін до контракту з керівником КНП «Краснопільський ЦПМСД» Краснопільської селищної ради"
 24. Проект рішення "Про затвердження звіту про роботу зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2021 рік"  Додаток
 25. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 18 сесії 8 скликання   від  23.12.2021 № 909  «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2022 рік»"
 26. Проект рішення "Про надання щомісячної матеріальної допомоги сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС "
 27. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги хворим,  які лікуються методом гемодіалізу"
 28. Проект рішення "Про затвердження Плану  трансформації мережі закладів освіти Краснопільської селищної ради до 2026 року"
 29. Проект рішення "Про хід виконання Комплексної програми  «Розвиток   освіти  у Краснопільській селищній раді» на 2021-2023 роки "
 30. Проект рішення "Про внесення доповнення до рішення 18 сесії восьмого скликання селищної ради від 23.12.2021 №921 «Про надання соціальної послуги догляд вдома за рахунок бюджетних коштів (безоплатно)»"
 31. Проект рішення "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Краснопільської селищної ради"
 32. Проект рішення "Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Крас-нопільської селищної ради"
 33. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 23.12.2021 № 912 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2022 рік» 18517000000". Пояснювальна записка. Додатки.
 34. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під проєктними польовими дорогами) на території Угроїдського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 35. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори)  по Самотоївському старостинському округу"
 36. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 2022 рік з ТОВ Агрофірма «Хвиля» під проєктними польовими дорогами, розташованих за межами населених пунктів на території Осоївського старостинського округу  Краснопільської селищної ради»
 37. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення на 2022 рік з ТОВ АФ «Тур'янська», розташованих за межами населених пунктів на території Тур’янського та Угроїдського  старостинських округів Краснопільської селищної ради"
 38. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення на 2022 рік по Краснопільській селищній раді"
 39. Проект рішення "Про укладення договорів оренди земельних ділянок для іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори)  по  Ряснянському старостинському округу Краснопільської селищної ради"
 40. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельної ділянки комунальної власності для ведення особистого селянського господарства на 2022 рік, яка  розташована на території Краснопільської селищної ради"
 41. Проект рішення "Про створення громадських пасовищ за межами населених пунктів на території Покровського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 42. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам антитерористичної операції на сході України"
 43. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на території Краснопільської селищної ради"
 44. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які знаходяться за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради Сумського району Сумської області"
 45. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та передачу її безоплатно у приватну власність"
 46. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) неуспадкованих земельних часток (паїв) для подальшої передачі в оренду ТОВ АФ «Родина» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чернеччинського старостинського округу Краснопільської селищної ради Сумського району Сумської області"
 47. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними (польовими) дорогами в масивах земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться в користуванні ТОВ «Ряснянське» на території Краснопільської селищної ради Сумської області"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь