A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

Проекти рішень до тринадцятої сесії 8 скликання

 1. Проект рішення "Про приведення у відповідність категорій посад та рангів старост Краснопільської селищної ради"
 2. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 3. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах" 
 4. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі в АТО/ООС на поліпшення житлово-побутових умов"
 5. Проект рішення "Про затвердження Меморандуму про співпрацю та партнерство між  Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та Краснопільською селищною радою Сумського району Сумської області"
 6. Проект рішення "Про надання дозволу комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради на реконструкцію приміщення"
 7. Проект рішення "Про внесення змін до договору про закріплення майна, що перебуває у комунальній власності  територіальної громади Краснопільської селищної ради на праві оперативного управління № 1 від 28.12.2019"
 8. Проект рішення "Про передачу нерухомого майна з балансу Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці на баланс Краснопільської селищної ради"
 9. Проект рішення "Про дострокове припинення договору оренди комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради № 36 від 26.02.2021"
 10. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  23.12.2020 № 79 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік» 18517000000". Пояснювальна записка. Додатки.
 11. Проект рішення "Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення по Краснопільській селищній раді на 2021-2023 роки"
 12. Проект рішення "Про затвердження Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, і використання коштів місцевого бюджету для надання допомоги застрахованим особам в Краснопільській селищній раді"
 13. Проект рішення "Про включення до переліку земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами комунальної власності, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону "
 14. Проект рішення "Про включення в перелік земельних  ділянок, які підлягають продажу, земельні ділянки іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) по Самотоївському старостинському округу "
 15. Проект рішення "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення особистого селянського господарства, розташованої в межах населеного пункту с. Степок, вул. Степова на території Покровської сільської ради   Краснопільського району Сумської області Чуприні Олегу Миколайовичу"
 16. Проект рішення "Про надання дозволу ТОВ «Новодмитрівське» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними польовими дорогами, які розташовані за межами  населеного пункту      с. Новодмитрівка на території  Краснопільської селищної ради "
 17. Проект рішення "Про надання дозволу ТОВ АФ «Берегиня-Агро» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними польовими дорогами, які розташовані за межами  населених пунктів с. Покровка та с. Степок на території  Краснопільської селищної ради "
 18. Проект рішення "Про надання дозволу ТОВ АФ «Псьол» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними польовими дорогами, які розташовані за межами  населеного пункту с. Миропільське Тур’янського старостинського округу на території  Краснопільської селищної ради "
 19. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішення 48 сесії 7 скликання від  29.07.2020   № 1143  «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради» на 2020-2021 роки»"
 20. Проект рішення "Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільській селищній раді на 2021- 2023 роки"
 21. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання   від  23.12.2020 № 76  «Про Програму економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2021 рік та прогнозні показники на 2022-2023 роки»"
 22. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Ряснянської сільської ради сьомого скликання від 18.02.2020 «Про прийняття будівлі АЗПСМ с. Рясне, будівлі  фельдшерського пункту с. Лісне у комунальну власність Ряснянської сільської ради» "
 23. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Славгородської сільської ради сьомого скликання від 02.11.2018 «Про прийняття майна до комунальної власності Славгородської сільської ради» "
 24. Проект рішення "Про зміни до Програми соціального захисту населення Краснопільської селищної ради на 2018-2021 роки"
 25. Проект рішення "Про затвердження  технічної  документації  з  нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду став наданий в оренду фермерському господарству «Рощин» для рибогосподарських потреб за межами населених пунктів на території Краснопільської селищної ради  Сумської області"
 26. Проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів Осоївського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 27. Проект рішення "Про     проведення     експертної грошової     оцінки     земельної ділянки іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори)"
 28. Проект рішення "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі                   (на місцевості) під проєктними (польовими) дорогами в масивах земель сільськогосподарського призначення, що  розташовані  за межами           с. Бранцівка на території Краснопільської селищної ради Сумської області"
 29. Проект рішення "Про відмову у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Олексієнко Вірі Василівни на території Самотоївського старостинського округу "
 30. Проект рішення "Про включення до переліку земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами комунальної власності, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону "
 31. Проект рішення "Про внесення змін до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради "
 32. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання від 21.11.2017 року  «Про утворення конкурсної комісії по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердження її складу та Положення про неї»"
 33. Проект рішення "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ковтун Наталії Сергіївні у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: смт Краснопілля, пров. Залізничний, 5Б на території Краснопільської селищної ради Сумського району Сумської області "
 34. Проект рішення "Про затвердження  проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності, розташованих за межами населених пунктів на території Хмелівської сільської ради Краснопільського району Сумської області"
 35. Проект рішення "Про затвердження  проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності, розташованих за межами населених пунктів на території Славгородської, Самотоївської, Бранцівської сільських рад та Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь