Сумська область, Сумський район

Проекти рішень до тринадцятої сесії 8 скликання

1. Проект рішення "Про приведення у відповідність категорій посад та рангів старост Краснопільської селищної ради"
  2. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
  3. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складних життєвих обставинах"
  4. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі в АТО/ООС на поліпшення житлово-побутових умов"
  5. Проект рішення "Про затвердження Меморандуму про співпрацю та партнерство між  Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та Краснопільською селищною радою Сумського району Сумської області"
  6. Проект рішення "Про надання дозволу комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Краснопільської селищної ради на реконструкцію приміщення"
  7. Проект рішення "Про внесення змін до договору про закріплення майна, що перебуває у комунальній власності  територіальної громади Краснопільської селищної ради на праві оперативного управління № 1 від 28.12.2019"
  8. Проект рішення "Про передачу нерухомого майна з балансу Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці на баланс Краснопільської селищної ради"
  9. Проект рішення "Про дострокове припинення договору оренди комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради № 36 від 26.02.2021"
  10. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від  23.12.2020 № 79 «Про бюджет Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік» 18517000000". Пояснювальна записка. Додатки.
  11. Проект рішення "Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення по Краснопільській селищній раді на 2021-2023 роки"
  12. Проект рішення "Про затвердження Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, і використання коштів місцевого бюджету для надання допомоги застрахованим особам в Краснопільській селищній раді"
  13. Проект рішення "Про включення до переліку земельних ділянок з розташованими на них водними об’єктами комунальної власності, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону "
  14. Проект рішення "Про включення в перелік земельних  ділянок, які підлягають продажу, земельні ділянки іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) по Самотоївському старостинському округу "