A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Проекти рішень до 50 сесії 7 скликання

 1. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до Програми «Забезпечення населення Краснопільської селищної ради об'єднаної територіальної громади  якісною питною водою на 2018-2020 роки»
 2. Проект рішення "Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"
 3. Проект рішення "Про внесення змін до рішення Краснопільської селищної ради від 20.12.2019 № 862 «Про бюджет Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» 18517000000 (код бюджету)". Пояснювальна записка. Додатки
 4. Проект рішення "Про затвердження Положення про цільовий фонд Краснопільської селищної ради". Пояснювальна записка. Додаток
 5. Проект рішення "Про підготовку закладів освіти Краснопільської селищної ради до 2020-2021 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період"
 6. Проект рішення "Про звернення до народного депутата України"
 7. Проект рішення "Про  внесення змін та доповнень  до  рішення  48 сесії  7 скликання   від  29.07.2020    № 1143  «Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради» на 2020-2021 роки». Додаток
 8. Проект рішення "Про прийняття в оперативне управління Краснопільської селищної ради автомобілів медичної допомоги"
 9. Проект рішення "Про заохочення педагогічних працівників"
 10. Проект рішення "Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради"
 11. Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Краснопільської селищної ради"
 12. Проект рішення "Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії селищної ради  від 16.09.2020 року по відбору виконавця  земельних торгів з продажу права  оренди земельної ділянки комунальної власності на конкурентних засадах"
 13. Проект рішення "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду селянському (фермерському) господарству «Урожай» для іншого сільськогосподарського призначення (обслуговування господарських будівель і споруд)"
 14. Проект рішення "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність"
 15. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянам на території Краснопільської селищної ради"
 16. Проект рішення "Про колегіальне погодження щодо надання Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність учасникам антитерористичної операції на території Тур’янського старостинського округу Краснопільської селищної ради"
 17. Проект рішення "Про припинення права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт Краснопілля по вул. Лермонтова, 1"
 18. Проект рішення "Про внесення змін та доповнень до рішень виконавчого комітету та сесій Краснопільської селищної ради"
 19. Проект рішення "Про внесення змін до рішення 27 сесії п’ятого скликання Угроїдської селищної ради  від 17.08.2009 р. «Про внесення змін до рішення 14 сесії 21 скликання селищної ради від 29.10.1993 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами»
 20. Проект рішення "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення на території Хмелівського старостинського округу"
 21. Проект рішення "Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  гр. Петровій Людмилі Миколаївні"
 22. Проект рішення "Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  гр. Шубіній Наталії Федорівні"
 23. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства у порядку спадкування"
 24. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 25. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства і передачу їх безоплатно у приватну власність"
 26. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності  в смт Краснопілля"
 27. Проект рішення "Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та для ведення індивідуального садівництва"
 28. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства"
 29. Проект рішення "Про розділення вулиці Без назви, найменування та затвердження назв вулиць по селу Петрушівка"
 30. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під проєктними дорогами на території  Угроїдського та Тур’янського старостинських округів"
 31. Проект рішення "Про укладення договорів оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та іншого сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, споруди та двори) на 2020 рік по Самотоївському старостинському округу"
 32. Проект рішення "Про укладення договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення на 2020 рік по Угроїдському старостинському округу"
 33. Проект рішення "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Осоївської сільської ради народних депутатів Краснопільського району Сумської області від 16.02.1994 року № 12 «Про завершення приватизації землі на території сільської ради»
 34. Проект рішення "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Осоївської сільської ради народних депутатів Краснопільського району Сумської області від 15.09.1993 року № 51 «Про затвердження заяв про передачу у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства»
 35. Проект рішення "Про внесення змін  до  рішення  виконавчого комітету Осоївської сільської ради народних депутатів  Краснопільського району Сумської області від 20.10.1993 року № 56 «Про затвердження заяв про передачу у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства»
 36. Проект рішення "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Осоївської сільської ради народних депутатів  Краснопільського району Сумської області від 17.11.1993 року № 61 «Про затвердження заяв про передачу у приватну власність земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства»
 37. Проект рішення "Про втрату чинності рішення сесії селищної ради та припинення дії договорів оренди земельних ділянок"
 38. Проект рішення "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Осоївського старостинського округу"
 39. Проектт рішення "Про розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства"
 40. Проект рішення "Про передачу функцій замовника робіт ДП «Дороги Сумщини»
 41. Проект рішення "Про внесення змін до Програми підвищення ефективності роботи комунальних підприємств Краснопільської селищної ради на 2020 – 2021 роки"
 42. Проект рішення "Про надання матеріальної допомоги на лікування"
 43. Прпоект рішення "Про надання одноразової матеріальної допомоги Кобзарю Олександру Вікторовичу, Посохову Валерію Сергійовичу, Шкирі Юрію Миколайовичу, які уклали контракт на проходження військової служби у Збройних силах України"

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь