Проекти рішень про прийняття регуляторних актів

2018 рік

Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок і умови надання пільг щодо орендної плати орендарям майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради"  (оприлюднено 26.07.2018)

Аналіз регуляторного впливу «Положення про порядок і умови надання пільг щодо орендної плати орендарям майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради»

Проект рішення "Про затвердження Правил благоустрою Краснопільської селищної ради" (оприлюднено 26.07.2018)

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Краснопільської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою Краснопільської селищної ради»

Проект рішення "Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки" на 2019 р. (опубліковано 21.05.2018 р.)

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» на 2019 рік

Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку" на 2019 р. (опубліковано 21.05.2018 р.)

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку» на 2019 рік.

Проект рішення "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування" на 2019 рік. (опубліковано 21.05.2018 р.)

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, що працюють за спрощеною системою оподаткування» на 2019 рік.

Проект рішення "Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, розташованих в межах Краснопільської селищної ради (об’єднаної територіальної громади)" (У новій редакції з урахуванням зауважень і пропозицій Державної регуляторної служби України)
2017 рік
Проект рішення "Про встановлення ставок земельного податку та пільг до його сплати" (оприлюднено 05.06.2017)
Проект рішення "Про затвердження Порядку відключення споживачів (абонентів) від мереж водопостачання та водовідведення ТОВ "Теплоенерго"" (оприлюднено 05.05.2017)