П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ІІ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ВІД 17.06.2016 (ОПРИЛЮДНЕНО 17.06.2016)

ПЕРЕЛІК

рішень,  прийнятих на  ІІ пленарному засіданні п’ятої сесії  сьомого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від 17.06. 2016 року                      смт Краснопілля

1. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  технічної інфраструктури.

2. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3. Про внесення змін до рішення 40 сесії6 скликання  від 25.06.2015 року «Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства» .

Завантажити протокол, рішення