П'ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на п’ятнадцятій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від  26. 03. 2012 року (І пленарне засідання)

від 11. 04. 2012 року (ІІ пленарне засідання)

1.Про внесення змін  до рішення селищної ради від 29.12.2011 «Про селищний бюджет на  2012  рік».

2. Про  затвердження звіту  про виконання селищного бюджету за І квартал  2012  року.

3. Про затвердження  розпоряджень голови  селищної ради , виданих за період з липня 2011 року по березень 2012 року.

4. Про передачу міжбюджетного трансферту до районного консолідованого фонду охорони навколишнього природного середовища.

5. Про встановлення вартості продуктів харчування потерпілих дітей внаслідок Чорнобильської катастрофи, які не відвідують дитячі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади.

6. Про розгляд протесту прокуратури  Краснопільського району.

7. Про зміни в регламенті роботи селищної ради.

8. Про затвердження заступника селищного голови по виконавчій роботі.

9. Про внесення змін до персонального складу  виконавчого комітету Краснопільської селищної ради.

10. Про внесення змін до персонального складу адміністративної комісії.

11. Про внесення змін до персонального  складу ради громадського пункту.

12. Проект про встановлення розміру пайової участі (внеску) замовника у створенні  і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів селищної ради.

13. Про   комплексну програму  профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю   на території  селищної ради на 2012-2015 роки.

14. Про культурно - мистецьку програму селищної ради на 2012 рік.

15. Про хід виконання заходів  по виконанню рішення  з сесії 6 скликання  районної ради  від 24. 12.2010  «Про районну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту  на 2011 – 2015 роки»

16. Про селищну програму  забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості  на 2006-2020 роки.

17. Про звільнення ТОВ «Теплоенерго» від орендної плати за майно, задіяне в виробництві теплової енергії, водопостачанні та водовідведенні на 2012 рік.

18.  Про нову редакцію рішення 27 сесії  24 скликання від 26.01.2005 «Про затвердження  положення про трудовий архів».

19. Про звіт депутата по виборчому округу № 24  Парахненко В. І. про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

20. Про надання в оренду земельних ділянок для комерційної діяльності ТОВ „Пірсан” .

21. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

22. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки , які передаються безоплатно у приватну власність.

23. Про надання  дозволу  на складання державного акту спадкоємцям майна:

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки (на умовах оренди) .

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою, що посвідчують право постійного користування земельними ділянками ДП «Краснопільське лісове господарство»

26. Про виділення земельних ділянок для будівництва господарських будівель та споруд.

27. Про продовження договору оренди несільськогосподарського призначення для комерційної діяльності.

28. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської діяльності ( на умовах оренди).

29. Про розірвання договору оренди земельної ділянки, наданої для комерційної діяльності з пп  Майбородою Н.В.

30. Про припинення права користування земельними ділянками.

31. Про затвердження технічної  документації із землеустрою, що посвідчують право користування земельною ділянкою ТОВ „Бансал” .

32. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для промисловості.

33. Про  продаж земельної ділянки  несільськогосподарського призначення  для промисловості.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (на умовах оренди) .

35. Про уточнення площі земельних ділянок.

36. Про продовження договору оренди земельної ділянки під сільськогосподарські двори, будівлі та споруди.

37. Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок.

38. Про відміну рішення 14 сесії 6 скликання від 24..02.2012 «Про погодження по наданню земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Михайлівка»

39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку,  господарських споруд та будівель, ведення особистого селянського господарства.

40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення  будівництва баштового об’єкту телекомунікаційної інфраструктури на землях транспорту, зв’язку.

41. Про затвердження переліку  доріг по вулицях, ремонт яких у 2012 році буде здійснено за рахунок субвенції з державного бюджету.

Рішення п'ятнадцятої сесії (завантажити одним файлом)