Селищний бюджет на 2014 рік

від  30 . 01. 2014 року                                  смт  Краснопілля

Про  селищний бюджет

на 2014 рік.

Розглянувши  поданий  виконкомом селищної ради проект селищного бюджету на 2014 рік, сформований на підставі Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік”, рішення обласної ради "Про обласний бюджет на 2014 рік”,рішення районної ради ’’Про районний бюджет на 2014 рік’’, відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

вирішила:

1. Установити загальний обсяг доходів селищного бюджету на 2014 рік у сумі 6477,9 тис. гривень, у тому числі дотацій з районного бюджету у сумі 747,9 тис.грн., субвенцій з державного бюджету у сумі 341,7 тис.грн. Обсяг  доходів загального фонду  бюджету визначити у сумі 4231,7  тис. гривень., спеціального фонду бюджету 1156,7    тис. гривень., у тому числі бюджет розвитку 774,5  тис. гривень.

2. Затвердити загальний обсяг видатків селищного бюджету на 2014 рік у сумі  6477,9 тис. гривень, у тому числі  обсяг видатків загального фонду бюджету у  сумі 4979,5 тис.  гривень та видатків спеціального фонду бюджету 1498,4 тис. гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів.

3.  Установити розмір оборотного    залишку бюджетних коштів селищного бюджету   у    сумі 15,0 тис. гривень.

4.Установити в 2014 році обсяг повернення кредитів до селищного бюджету у сумі  5,0 тис.грн. та надання кредитів з селищного бюджету у сумі 25,0 тис. гривень.

5. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду селищного  бюджету на 2014 рік за їх економічною  структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ ;

нарахування на заробітну плату ;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів ;

забезпечення продуктами харчування ;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв ;

поточні трансферти населенню ;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

6. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.

7. Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 93,9 тис. гривень.

8. Селищній раді, як розпоряднику  коштів, селищного бюджету  забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

9.Селищній раді, як розпоряднику та одержувачу коштів селищного бюджету, під час укладання угод (договорів, контрактів тощо) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти обов’язково передбачати однією з умов застосування штрафних санкцій до суб’єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов’язань.

10. Надати право селищному голові  при   необхідності вносити зміни та уточнення до  доходної та видаткової частини селищного бюджету   з подальшим затвердженням на сесії селищної ради.

11.   Надати право селищному голові в межах поточного бюджетного  періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення  тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитах з подальшим  поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

12. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право селищному голові отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду;

- середньострокові позики на суми невиконання у відповідному звітному  періоді розрахункових обсягів кошика доходів місцевого бюджету, визначених у Законі України « Про Державний бюджет України на 2014 рік», за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на умовах їх повернення без нарахування відсотків за користування цими коштами.

13.   Рішення селищної ради   від 27.12.2012  "Про селищний бюджет на 2013 рік” із змінами і  доповненнями до нього  вважати таким, що втратило чинність у зв’язку з   прийняттям  цього рішення.

Селищний голова                                     І.П. Хомічов