ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

Краснопільської селищної ради

Сумської області

від  14. 06. 2012 року                         смт Краснопілля

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 29.12.2011 «Про селищний бюджет на 2012 рік».

2. Про положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого апарату селищної ради на 2012 рік.

3. Про встановлення розміру пайової участі (внеску) замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів селищної ради.

4. Про програму «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради».

5. Про план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2012 року.

6.  Про хід виконання селищної  програми «Молодь»  на 2011 - 2015 роки.

7. Про хід виконання заходів по виконанню рішення районної ради від 22.10.2008 року «Про районну програму «Сільська криниця» на 2008-2015 роки».

8. Про селищну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2012 рік.

9. Про селищну програму з реалізації конвенції ООН про права дитини на 2012-2116 роки.

10. Про хід виконання з заходів по виконанню рішення районної ради від 17.03. 2010 року «Про  програму реформування житлово-комунального господарства району на 2010-2014 роки».

11. Про хід виконання заходів по виконанню комплексної програми охорони навколишнього природного середовища  району до 2015 року.

12. Про продовження терміну виготовлення проектної документації на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства.

13. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на складання державного акту спадкоємцям майна.

15. Про виділення  земельних ділянок для будівництва господарських будівель.

16. Про надання дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо складання документів , що посвідчують право на земельні ділянки, які передаються безоплатно у приватну власність.

17. Про вилучення земельної ділянки, яка знаходилася у постійному користуванні.

18. Про припинення права користування земельними ділянками.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) , яка перебуває у приватній власності гр. Дородько В.Ф. для будівництва по вул. Вокзальна, 41. для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі.

20.  Про уточнення площі земельних ділянок.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку (на умовах оренди) .

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  споруд та будівель, ведення особистого селянського господарства.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів,  що посвідчують право користування земельною ділянкою ВКПП „Аграрний комунальний сервіс” по вул. Соснова, 1 смт. Краснопілля .

24. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою по вул. Мезенівська, 36 смт Краснопілля.

25. Про надання дозволу Державній інспекції сільського господарства в Сумській області на розробку технічної документації із землеустрою, що посвідчує право постійного користування земельною ділянкою по вул. Мезенівська, 36 смт Краснопілля.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Рішення шістнадцятої сесії (завантажити одним файлом)