СОРОК ДРУГА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 14.08.2015 РОКУ (ДОДАНО 21.08.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  І пленарному засіданні  сорок другої сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  14. 08. 2015 року                  смт Краснопілля

1. Про надання згоди на добровільне об’єднання   територіальних громад.

2. Про запровадження конкурсного відбору з надання житлово-комунальних послуг у житловому  фонді селища.

3. Про проведення конкурсного відбору з надання послуг  зі збору та вивезення  твердих побутових відходів у житловому фонді селища.

4. Про припинення права користування земельними ділянками.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд, для  ведення  особистого селянського господарства).

6. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

7. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  за  рахунок  земель  промисловості, транспорту,  зв’язку,

енергетики, оборони та іншого  призначення на умовах оренди.

8. Про заключення договору оренди  земельної ділянки.

9. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших  будівель  торгівлі.

10. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства

11. Про зміни  та   доповнення  до додатку рішень  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу землі  у приватну власність».

12. Про зміни в додатку до рішення  32 сесії 24 скликання Краснопільської селищної ради  від 17.10.2005 року «Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства».

13. Про зміни  до  рішення  38 сесії 6 скликання Краснопільської селищної ради   від 19.02.2015 року «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі  електричної та теплової енергії»  .

14. Про розірвання договору оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель  та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

15. Про  затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земель населених пунктів Краснопільської селищної ради.

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна.

Завантажити протоколи, рішення