СОРОК ДРУГА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІД 16.10.2015 РОКУ (ДОДАНО 23.10.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  ІІ пленарному засіданні  сорок другої сесії шостого скликання Краснопільської

селищної ради  Сумської області

від  16. 10. 2015 року                        смт Краснопілля

1.Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за  9 місяців 2015 року.

2. Про  передачу субвенції  до районного бюджету .

3. Про доповнення до  п. 2.6  напрямів діяльності та заходів  селищної програми «Молодь» на 2011-2015 роки та звільнення від сплати за харчування.

4.Про внесення змін  до рішення селищної ради  від  27.01.2015  «Про  селищний  бюджет  на 2015 рік».

5. Про встановлення ставок  земельного податку, пільг з його сплати та розміру орендної плати на 2016 рік.

6. Про результати проведення конкурсу відбору з надання послуг зі збору та

вивезення твердих побутових відходів у житловому фонді селища.

7. Про внесення змін до додатку № 2 рішення 42 сесії 6 скликання від 14.08.15 року "Про запровадження конкурсного відбору з надання житлово-комунальних послуг у житловому фонді селища".

8. Про внесення змін до рішення 27 сесії 6 скликання від 11.10.2013 року "Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування (автомийка) і для будівництва та  обслуговування  будівель торгівлі"

9. Про затвердження протоколу № 6 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Краснопільської селищної ради від  12.08.2015 року.

10. Про передачу частини орендованого приміщення в суборенду бюджетним установам.

11. Про повернення орендованого майна та передачу на баланс Краснопільської  житлово-експлуатаційної дільниці.

12. Про хід виконання  селищної програми    соціальної підтримки ветеранів війни та праці на 2014-2015 роки.

13. Про хід виконання  селищної програми  забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2013-2015 роки.

14. Про припинення права користування земельними ділянками.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд, для  ведення  особистого селянського господарства спадкоємцям майна.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд, для  ведення  особистого селянського господарства.

17. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі  електричної та теплової  енергії на умовах оренди.

18. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства ( в оренду).

21. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

23. Про подовження договору оренди  земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

24. Про зміни  та   доповнення  до додатків рішень  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу землі  у приватну власність».

25. Про зміни та доповнення   до  рішення  38 сесії 6 скликання Краснопільської селищної ради   від 19.02.2015 року «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі  електричної та теплової енергії»  .

26. Про  доповнення   до рішення  41 сесії 6 скликання Краснопільської селищної ради   від 09.07.2015 року «Про  затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок для розміщення  та експлуатації основних, підсобних,  допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості »  .

27. Про  затвердження  звітів про експертну грошову  оцінку  земельних ділянок несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Завантажити протокол, рішення