СОРОКОВА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -ІІ ПЛ.ЗАС. (ОПРИЛЮДНЕНО 02.07.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  ІІ пленарному засіданні сорокової сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  25. 06. 2015 року                                                                  смт Краснопілля

1. Про внесення змін  до рішення селищної ради від  27.01.2015 «Про  селищний  бюджет  на 2015 рік».

2. Про використання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

3. Про надання відпустки,  виплату матеріальної допомоги та премії селищному голові.

4. Про хід виконання програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради» на 2012-2015 роки.

5. Про надання згоди на прийняття  до комунальної власності територіальної

громади будинку оператора  газорозподільної станції з господарчими будівлями по вул. Механізаторів, 3  смт Краснопілля.

6. Про затвердження протоколу № 3 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Краснопільської селищної ради

від 09.06.2015 року

7. Про затвердження протоколу № 4 засідання конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах Краснопільської селищної ради

від 09.06.2015 року

8. Про хід виконання  селищної програми  «Молодь» на 2011-2015 роки.

9. Про звіт депутата по виборчому округу № 6 Алєксєєвої Р.П. щодо виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

10. Про звіт депутата по виборчому округу № 10 Назаренко А.М. щодо виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

11. Про звіт депутата по виборчому округу № 17 Придатка В.І. щодо виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

12. Про хід виконання Програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії  полинолистої на 2012-2017 роки.

13. Про припинення права  користування земельними ділянками.

14. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (в оренду).

15. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

16. Про надання дозволу на   виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства.

17. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

18. Про  продовження договору оренди земельної ділянки.

19. Про надання ДП «Краснопільський агролісгосп» дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки для ведення  лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

20. 16. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства .

21. Про зміни  та   доповнення  до додатку рішень  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу земель  у приватну власність».

22. Про  внесення змін  до рішення  виконкому  селищної Ради  народних депутатів  від 14.10.199 року № 147 «Про передачу земель  у приватну власність».

23. Про погодження протоколу погоджувальної комісії № 2 від 20.05.2015 року.

24. Про внесення змін до рішення 39 сесії 6 скликання від 23.04.2015 року «Про надання дозволу на  розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна».

25. Про  внесення змін  до рішення  40 сесії 6 скликання від 06.05.2015 року «Про надання дозволу на  виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд,  для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна».

Завантажити протокол, рішення