A A A K K K
для людей із порушенням зору
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ (ДОДАНО 02.05.2014Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  тридцять другій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області  

від  29. 04. 2014 року                            смт Краснопілля   

1. Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого органу .

2. Про надання  права підпису документів селищної ради.

3. Про внесення змін до  персонального складу виконавчого комітету селищної ради.

4. Про внесення змін до складу адміністративної комісії .

5. Про внесення змін до складу ради громадського пункту охорони правопорядку.   

6. Про внесення змін до   додатку № 2 рішення 23 сесії 6 скликання від  05.04.2013 року  «Про затвердження Положення про конкурсний відбір

суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель». 

7. Про внесення змін до   рішення 24 сесії 6 скликання від  04.06.2013 року  «Про створення  органу приватизації житлового фонду територіальної громади Краснопільської селищної ради». 

8. Про внесення змін до   додатків  № 1,3  рішення 24 сесії 6 скликання від  04.06.2013 року  «Про  утворення  комісії з добору земельних ділянок, які можуть виставлятися  на земельні торги окремими лотами, і конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою , оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах» .  

9. Про внесення змін до рішення 26 сесії 6 скликання від  23.08.2013 року  «Про затвердження комісії та Порядку  виявлення , взяття на облік, збереження, використання безхазяйного нерухомого майна на землі». 

10. Про  затвердження переліку безгосподарних артезіанських свердловин , які не  експлуатуються і підлягають  санітарно-технічному тампонажу.

11. Про внесення змін до рішення 6 сесії 6 скликання від  17.03.2014 «Про виділення земельних  ділянок» .

12. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2014року.

13. Про внесення змін  до рішення селищної ради від  30.01.2014 «Про селищний бюджет на 2014 рік».   

14. Про надання дозволу на списання з балансу Краснопільської ЖЕД аварійного будинку № 89 по вул. Чернишевського сел. Михайлівське .

15. Про хід виконання комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2012-2015 роки.

16. Про хід виконання заходів по  виконанню рішення 3 сесії 6 скликання районної ради від 24.12. 2010 року „Про  районну цільову соціальну програму  розвитку цивільного захисту на 2011 – 2015 роки”.

17. Про хід виконання заходів, спрямованих на реалізацію районної цільової соціальної програми запобігання дитячої безпритульності  та бездоглядності на 2011-2015 роки. 

18. Про хід виконання програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради» на 2012-2015 роки.

19. Про  звіт депутата по виборчому округу № 18 Гузенка В.І.  про виконання  рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

20. Про  звіт депутата по виборчому округу № 20 Масалітіна О.М. про виконання  рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

21. Про хід виконання Програми по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії  полинолистої на 2012-2017 роки.                        

22. Про  заключення  короткострокових  договорів оренди землі на 2014 рік.  

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.  

24. Про припинення права користування земельними ділянками.

25. Про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.      

26.Про заключення договору оренди земельної ділянки  несільськогосподарського призначення для  будівництва та обслуговування будівель торгівлі.      

27. Про скасувати рішення 31 сесії 6 скликання від 27.03.2014 року « Про надання дозволу на складання технічної документації  із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд».

28. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування.

29. Про внесення зміни до рішення 16 сесії 6 скликання « Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення), яка  перебуває у власності гр. Дородько В.Ф. по вул. Вокзальна, 41 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.    

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  (зміна цільового призначення), яка перебуває у власності гр. Дородько В.Ф.  по вул. Вокзальна, 41 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

31. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна. 

32. Про внесення змін до рішення 28 сесії 6 скликання «Про надання дозволу на розробку технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна».  

33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для промисловості.

34. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  гр. Кравченко О.А. по пров. Чкалова, 18  смт Краснопілля для ведення особистого  селянського господарства.

36. Про заключення договору оренди земельної ділянки несільськогосподар -  ського  призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд.   

 Рішення тридцять другої сесії (завантажити одним файлом)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь