ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ - ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ (ДОДАНО 11.12.2014)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  тридцять  шостій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

(І пленарне засідання)

від  05. 12. 2014 року                                                                  смт Краснопілля

1. Про внесення змін  до рішення селищної ради від  30.01.2014 «Про  селищний  бюджет  на 2014 рік».

2. Про преміювання селищного голови та працівників виконавчого апарату у грудні місяці.

3. Про  передачу субвенції до районного бюджету.

4. Про затвердження плану діяльності  з підготовки регуляторних актів на 2015 рік.

5. Про хід виконання цільової програми оновлення генерального плану  смт Краснопілля на 2013 -2015 роки.

6. Про хід виконання  селищної   програми   з реалізації  Конвенції ООН про права дитини  на 2012 – 2016  роки.

7. Про виконання  селищної цільової програми   «Дитячі меблі» на період до 2015 року.

8. Про заключення короткострокових договорів оренди  землі на 2015 рік.

9. Про припинення права  користування земельними ділянками.

10. Про зміни  та   доповнення  до додатку рішення  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів «Про передачу земель  у приватну власність».

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів  від 20.12.1995 № 182 «Про передачу землі у приватну власність».

12. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення  особистого селянського господарства.

14. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

16. Про надання дозволу на викуп та проведення експертної грошової оцінки

земельних ділянок несільськогосподарського призначення .

17. Про продовження договору оренди  земельної  ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

18. Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку забудованих земельних ділянок несільськогосподарського призначення для будівництва і обслуговування будівель торгівлі та надання згоди  на їх викуп.

19. Про внесення змін до рішення 35 сесії 6 скликання від  09.10 2014 року «Про виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки

для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва».

20.  Про введення до штату  ДНЗ № 3 «Дзвіночок»  0,5 ставки посади старшої медичної сестри.

21. Про звіт депутата Савченка В. Г. по виборчому округу № 13 про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

22. Про звіт депутата Кудіча В.О. по виборчому округу № 9 про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

23.  Про звіт депутата Лупир Б.І. по виборчому округу № 4 про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

Завантажити рішення тридцять шостої сесії
Завантажити протокол тридцять шостої сесії
Завантажити протокол засідання спільних комісій від 05.12.2014