ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ (ДОДАНО 02.02.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  тридцять  сьомій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  27. 01. 2015 року                                    смт Краснопілля

1.  Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за 2014 рік.

2. Про  селищний  бюджет  на 2015 рік.

3. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2015 рік.

4.Про встановлення ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

5. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

6. Про  фінансування пільг інвалідам  зору   та встановлення доплат та допомоги у 2015 році..

7.Про  надання  дозволу  ТОВ  «Теплоенерго»  на передачу в суборенду частини приміщення  за адресою: смт Краснопілля, вул. Перемоги, 2а

8.  Про стан організації роботи із зверненням громадян в селищній раді за 2014 рік.

9. Про встановлення плати за землю на території Краснопільської селищної ради.

10. Про звільнення від  сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб.

11.Про  втрату чинності деяких рішень Краснопільської селищної ради.

12. Про внесення змін до   додатку № 2 рішення 32 сесії 6 скликання від  29.04.2014 року  «Про затвердження Положення про конкурсний відбір

суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель» .

13. Про припинення права  користування земельною ділянкою.

14.Про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

15. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

16. Про  погодження протоколу погоджувальної комісії селищної ради № 2 від 30.12.2014 року.

17. Про продовження договорів оренди  земельних ділянок.

18. Про заключення договору оренди земельної ділянки для рибогосподарських потреб.

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

20. Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (водозабір).

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства  спадкоємцям майна.

23. Про внесення змін до рішення 18 сесії 23 скликання селищної ради  від 08.12.2000 року «Про передачу землі у приватну власність».

24. Про зміни  та   доповнення  до додатку рішення  виконавчого комітету  селищної ради народних депутатів від «Про передачу земель  у приватну власність» .

25. Про надання дозволу на продаж та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

26. Про внесення змін до  рішення 20 сесії 6 скликання  від  22.11.2012 року «Про надання дозволу на викуп та проведення експертної грошової оцінки

земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».

27. Про внесення змін до  рішення 34 сесії 6 скликання  від  10.07.2014 року

«Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на умовах оренди з правом викупу».

28. Про внесення змін до  рішення 35 сесії 6 скликання  від  09.10.2014 року

«Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на умовах оренди з правом викупу».

29. Про внесення змін до  рішення 36 сесії 6 скликання  від  05.12.2014 року «Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку   земельних  ділянок несільськогосподарського призначення для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

Завантажити рішення сесії та протокол, протокол спільного засідання постійних комісій (одним архівом).