ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  тридцять третій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  02. 06. 2014 року                              смт Краснопілля

1. Про передачу міжбюджетного трансферту до районного консолідованого фонду охорони навколишнього  природного середовища.

2. Про заходи щодо економного та раціонального використання  коштів селищного бюджету.

3. Про внесення змін  до рішення селищної ради від  30.01.2014 «Про  селищний  бюджет  на 2014 рік».

4. Про  встановлення вузлів обліку  води у споживачів смт Краснопілля .

5. Про припинення права користування земельними ділянками.

6. Про  зміни  та доповнення  до додатків  рішень виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів  «Про передачу землі у приватну власність».

7. Про надання дозволу на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна.

8. Про надання дозволу на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

9. Про надання дозволу на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва  і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

10. Про внесення змін до рішення 27 сесії 6 скликання « Про затвердження технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства».

11. Про затверження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Бансал»  для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості .

12. Про заключення додаткових угод до договорів оренди сільськогосподарських дворів, будівель та споруд  в межах населених пунктів селищної ради.

13. Про продовження терміну виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

Рішення тридцять третьої сесії (завантажити одним файлом)