ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ (ДОДАНО 24.02.2015)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на тридцять  восьмій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  19. 02. 2015 року                                             смт Краснопілля

1. Про внесення змін  до рішення селищної ради від  27.01.2015 «Про  селищний  бюджет  на 2015 рік».

2. Про  передачу субвенції до районного бюджету.

3. Про  внесення змін  до рішення 37 сесії 6 скликання  від  27.01.2015 «Про звільнення від  сплати земельного податку для фізичних та юридичних осіб»

4. Про  звільнення ТОВ «Теплоенерго»  від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки .

5.Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

6. Про продовження договорів оренди  земельних ділянок.

7. Про надання дозволу на розробку експертної грошової оцінки та продаж земельних ділянок для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.

8. Про затвердження проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд  об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

9. Про надання дозволу  на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Завантажити протокол та рішення сесії, спільного засідання постійних комісій (одним архівом)