ТРИДЦЯТА СЕСІЯ (02.02.2014 Р.)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на  тридцятій сесії шостого скликання

Краснопільської селищної ради  Сумської області

від  30. 01. 2014 року                                       смт Краснопілля

1.  Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету  за 2013 рік.

2 . Про  селищний  бюджет  на 2014 рік.

3. Про надання  частини відпустки селищному голові.

4. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради на 2014 рік.

5. Про  фінансування пільг інвалідам  зору  (опалювальний період) та встановлення доплати до пенсії батькам, діти яких загинули при виконанні обов’язків військової служби  на території республіки  Афганістан у  2014 році.

6.  Про стан організації роботи із зверненням громадян в селищній раді за 2013 рік..

7. Про комплексну  селищну програму  «Правопорядок»   на 2014-2015 роки.

8. Про хід виконання селищної  комплексної програми «Освіта» на 2012-2015 роки.

9. Про   хід виконання програми зайнятості  населення селищної  ради на 2012 -2014 роки.

10. Про звіт депутата по виборчому округу № 25 Сухорукової О.В. про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

11. Про звіт депутата по виборчому округу № 27  Мигаль Т.М. про виконання рішень та доручень ради та про роботу в окрузі.

12. Про  доповнення   та зміни в додатку до  рішення  виконкому  селищної ради  народних депутатів  від 15.09.1993 № 135 та   уточнення в ньому  цільового призначення земельних ділянок.

13. Про  доповнення та зміни  в додатку до рішення  виконавчого комітету  селищної ради  народних депутатів  від 15.12.1993  № 184 «Про передачу земель у приватну власність» .

14.  Про припинення права користування земельними ділянками.

15. Про вилучення земельної ділянки   несільськогосподарського призначення  для комерційної діяльності.

16. Про заключення договорів  оренди сільськогосподарських дворів, будівель та споруд.

17. Про заключення договору  оренди несільськогосподарського призначення  для комерційної діяльності.

18. Про  затвердження  технічної  документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення  особистого селянського господарства.

19. Про надання в користування  земельної ділянки   несільськогосподарського призначення .

20. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із  землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, які передаються безоплатно у приватну власність.

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства спадкоємцям майна.

22. Про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування  інших будівель громадської забудови.

24.  Про внесення змін до комісії  з добору земельних  ділянок, які можуть виставлятися на земельні торги окремими лотами, і конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Рішення тридцятої сесії (завантажити одним файлом)