ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 27.04.2017 (ОПРИЛЮДНЕНО 10.05.2017)

ПЕРЕЛІК

рішень, прийнятих на тринадцятій сесії сьомого скликання

Краснопільської селищної ради Сумської області

від 27.04. 2017 року смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2016 року «Про селищний бюджет на 2017 рік».

3. Про передачу в тимчасове користування на умовах оренди будівлі комунальної власності за адресою: смт Краснопілля, пров. Шкільний, буд.1

4. Про хід виконання програми «Освітлення населених пунктів Краснопільської селищної ради на 2016-2017 роки».

5. Про припинення права користування земельними ділянками.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

7. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

8. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, для ведення особистого селянського господарства.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

11. Про продовження договорів оренди земельних ділянок.

12. Про заключення договорів оренди земельних ділянок.

13. Про зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету селищної ради народних депутатів «Про передачу землі у приватну власність».

14. Про відкриття логопедичної групи на базі дошкільного навчального закладу №1 «Малятко».

Завантажити протокол, рішення