вакансії

Краснопільська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад:

Начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого апарату Краснопільської селищної ради (одна посада).

Вимоги до кандидатів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших органах управління не менше 4 років.

Вільне володіння українською мовою та вміння працювати з комп'ютером в режимі користувача, комунікабельність, вміння спілкуватися з людьми, організаторські здібності.

Головного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту виконавчого апарату Краснопільської селищної ради (одна посада).

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста  не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Вільне володіння українською мовою та вміння працювати з комп'ютером в режимі користувача, комунікабельність, вміння спілкуватися з людьми.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі повинні подати наступні документи:  заяву, заповнену особову картку за формою П-2ДС з додатками, копію документів про освіту, копію паспортних даних, копію військового квитка (для військовозобов’язаних), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції,  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи подавати особисто до відділу загальної, організаційно кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення за адресою: 42400, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу, складання письмового іспиту, основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 71874.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Оновлено 30.11.2018

«Краснопільська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади:

Головного спеціаліста відділу фінансів Краснопільської селищної ради (одна посада).