Сумська область, Сумський район

Вакансії

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок), рішення 47 сесії 7 скликання Краснопільської селищної ради від 23 червня 2020 року № 1098 «Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради, рішення 6 сесії 8 скликання від 06.04.2021 року №289 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради».

Найменування закладу: Комунальне некомерційне підприємство «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: 42400, Україна, Сумська область, смт Краснопілля, вулиця Лермонтова, будинок 39.

Основні напрямки діяльності КНП «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради:

- надання вторинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення;

- організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров'я з метою забезпечення наступництва у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування.

Структурними підрозділами закладу є: терапевтичне відділення, приймальне відділення, інфекційне відділення, клініко-діагностична лабораторія, поліклінічне відділення, адміністративно-управлінський відділ, господарський відділ, відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності, центральна стерилізаційна, інформаційно-аналітичний відділ.

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства  «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради на 2021 рік складає – 7145182 грн.

Назва вакантної посади: директор комунального некомерційного підприємства «Краснопільська лікарня» Краснопільської селищної ради.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: з 14.04.2021 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 28.04.2021 року.

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 42400, Україна, Сумська область, смт Краснопілля, вулиця Мезенівська, 2, відділ управління персоналом Краснопільської селищної ради, кабінет № 11.

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: тел. (05459) 7-14-82, E-mail: personal.otg@ukr.net.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою, згідно з додатком 1 до Порядку;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даний згідно з додатком 2 до Порядку;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до Порядку;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно з додатком 4 до Порядку;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого ч.3 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Вимоги до конкурсної пропозиції: конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі повинна містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять) років, в якому передбачаються:

- план реформування закладу протягом одного року;

- заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

- пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

- пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

- вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я".

- стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років.

Умови оплати праці керівника – визначаються контрактом, укладеним з переможцем конкурсу.

29.04.2021   — засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

Дата і місце проведення конкурсу: 30.04.2021 о 10 год. 00 хв.  Краснопільська селищна рада, 42400, Україна, Сумська область, смт Краснопілля, вулиця Мезенівська, 2.