Вакансії

02 квітня 2020 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради. За результатами опрацювання поданих конкурсній комісії документів, до участі в конкурсі допущено два кандидати:  Заітченко Роман Васильович, учитель інформатики Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради та Прийма Олена Анатоліївна, учитель української мови та літератури Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

Протокол засідання конкурсної комісії

Інформація для ознайомлення з кандидатом на посаду директора Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області, ПРИЙМОЮ О. А.

Інформація для ознайомлення з кандидатом на посаду директора Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області, ЗАІТЧЕНКОМ Р. В.