Сумська область, Сумський район

Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЧЕРНЕЧЧИНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО–ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Чернеччинського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

09:45 13.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ПОКРОВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІ СТУПЕНІВ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

09:42 13.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ТУР’ЯНСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тур’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищноїради.

09:39 13.09.2021