Оголошення на заміщення вакантної посади директора

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради знаходиться за адресою: Сумська область, Краснопільський район, смт. Краснопілля вул. Перемоги,1. Інформація про основні функціональні обов'язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти Краснопільської селищної ради.

Посаду директора закладу освіти  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, високі моральні якості, фізичний та психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

довідку про відсутність судимості;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії  протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вул. Мезенівська, 4, смт. Краснопілля, відділ освіти Краснопільської селищної ради.

Дата, місце проведення конкурсного відбору, його складові та тривалість учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа – Прилєпа Раїса Миколаївна (тел.7-13-03), електронна пошта osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua.