A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Краснопільський район

Виконавчий апарат

Рішення Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів. 30.06.2017

Про внесення змін до рішення селищної ради від 30.06.2017 «Про затвердження структури та чисельності апарату Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів». №407 Від 21.12.2018р.

 

 

 

СТРУКТУРА

і штатна чисельність апарату Краснопільської селищної ради

та її виконавчих органів

 

Назва відділів, управлінь та посад

ПІБ

Номер телефону

/ електронна адреса

Апарат селищної ради та виконавчого комітету

1

Керівництво селищної ради і виконавчого комітету

Селищний голова

Яремчук  Юрій Анатолійович

7-13-43/ kras.gromada@ukr.net

Заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів влади

Лавріненко Василь Анатолійович

 

Секретар селищної ради

Юхта  Ірина Василівна

7-13-90

Старости

Рагулін Іван Федорович

7-61-42

Татаренко Яків Генадійович

7-31-42

Перерва Іван Миколайович

7-66-42

Дяченко Олексій Олександрович

7-71-43

Бондар Олександр Володимирович

7-76-42

2

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності

Начальник відділу-головний бухгалтер

Горецька Людмила Василівна

7-16-02

Головний спеціаліст

 

7-14-07

Левицька Олена Сергіївна

Провідний спеціаліст

Коломієць Оксана Сергіївна

7-16-02

Єшенко Ольга Вікторівна

7-14-07
  Відділ загальної, організаційно-кадрової роботи, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення

3

Відділ організаційної роботи та документообігу

Начальник відділу

Лєвшакова Тетяна Борисівна

7-18-74

kras.gromada@ukr.net

Провідний спеціаліст

Алєксєєва Раїса Петрівна

7-18-74

Діловод  

 

  Відділ  управління персоналом, зв’язків з громадськістю та юридичного забезпечення
  Начальник відділу Ільченко Наталія Іванівна 7-14-82
Головний спеціаліст Корнієнко Юрій Іванович 7-20-29
Провідний спеціаліст Дубляк Валерій Іванович 7-20-29
Клименко Яна Олександрівна (відпустка по догляду за дитиною)  

4

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи ти взаємодії з правоохоронними органами

Начальник відділу

Придатко Валерій Іванович

 

Головний спеціаліст

 

 

5

 

Відділ культури, туризму, молоді та спорту

Начальник відділу

Назаренко Анжела Миколаївна

7-12-42

Головний спеціаліст

Жбанова Юлія В'ячеславівна

7-10-63

Провідний спеціаліст

 

 

6

Відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Начальник відділу

Расторгуєв Віталій Геннадійович

7-13-77

ekr.otg@ukr.net

 

 

Головний спеціаліст

Грінчак Олексій Дмитрович

Провідний спеціаліст

Парахненко Віта Іванівна

(відпустка по догляду за дитиною)

7

Відділ «Служба у справах дітей»

Начальник відділу (служби)

 

 

Головний спеціаліст

 

 

8

Відділ земельних відносин

Начальник відділу

 

 

Головний спеціаліст

 

7-52-28

Спеціаліст ׀׀ категорії

Будко Олег Іванович

 

Роєвська Світлана Олексіївна

 

Савицька Людмила Андріївна

 

Самохвал Тетяна Василівна

 

Пилипенко Олександр Дмитрович

 

Шевченко Наталія Олександрівна

7-52-28

9

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності

Начальник відділу

Лісун Інна Анатоліївна

7-17-30

gkhkr.otg@ukr.net

 

 

Головний спеціаліст

Журавльова Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст Щербак Олександр Олександрович
Провідний спеціаліст Кононова Ірина Іванівна

Спеціаліст I категорії

Корх Тетяна Іванівна

10

Відділ фінансів

Начальник відділу

Василенко Лариса Олександрівна

7-10-55

finkr.otg@ukr.net

 

 

 

Головний спеціаліст

Дяговець Людмила Анатоліївна

Мага Наталія Андріївна

Провідний спеціаліст

Лютенко Валентина Василівна

11

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Начальник відділу

Омельченко Олеся Олександрівна

7-11-90

cnap.krsnp@ukr.net

Адміністратор

Чучина Ірина Олександрівна

 

Качан Віта Миколаївна

 

Свєташова Яна Юріївна

 

Державний реєстратор

Півень Маргарита Сергіївна

 

Парченко Оксана Григорівна

 

Спеціаліст

 

 

Шляхтун Михайло Олександрович

 

Годуненко Інна Миколаївна

 

Плесковська Юлія Олександрівна

 

Змисля Лариса Григорівна (Осоївка)  
Сєрік Тетяна Григорівна (Угроїди)  
Цибулько Людмила Олекасандрівна (Самотоївка)  
Міщан Валентина Миколаївна (Чернеччина)  
Яненко Людмила Володимирівна (Хмелівка)  
12 Відділ соціального захисту населення
Начальник відділу Куцеренко Олена Олександрівна

7-12-89

soczahystkr.otg@ukr.net

Спеціаліст Лазоренко Людмила Володимирівна  
Спеціаліст Капинус Іннва Іванівна  
Спеціаліст Павлюченко Наталія Миколаївна  
Спеціаліст Морозова Наталія Вікторівна  
Спеціаліст Білогур Наталія Сергіївна  

 

13

Відділ освіти

Начальник відділу

Дерев’янченко Лариса Леонідовна

7-10-75

osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua

Веб-сайт:

osv.krasnopilska-gromada.gov.ua

Головний спеціаліст

Гургура Ірина Юріївна

osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua

7-12-36

Мостова Аліна Юріївна

14

 

Інспектор

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь