A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

Структура апарату та виконавчих органів

СТРУКТУРА

та загальна чисельність апарату Краснопільської селищної ради

та її виконавчих органів

 

Найменування структурних підрозділів та посад

ПІБ

Номер телефону

/ електронна адреса

 

Керівництво селищної ради

1

Селищний голова

Яремчук  Юрій Анатолійович

7-13-43

kras.gromada@ukr.net

2

Секретар селищної ради

Юхта  Ірина Василівна

7-13-90

3 Заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради Савоненко Віталій Олексійович  
4 Заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів ради

Лавріненко Василь Анатолійович

 

5

Старости

Рагулін Іван Федорович

7-61-42

Кириченко Віталій Миколайович

7-31-42

Цибулько Людмила Олександрівна

7-66-42

Дяченко Олексій Олександрович

7-71-43

Бондар Олександр Володимирович

7-76-42

Гуцал Людмила Миколаївна

7-68-42

Голуб Ольга Федорівна

7-69-42

Гавенко Микола Васильович

7-79-42

Циганенко Сергій Іванович

7-67-34

Кононенко Інна Єгорівна

7-63-42

Кремезна Лариса Олексіївна

7-41-42

Мороз Валентина Володимирівна

7-72-42
  Апарат селищної ради

6

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу-головний бухгалтер

Горецька Людмила Василівна

7-16-02

Головний спеціаліст

Коломієць Оксана Сергіївна

(відпустка по догляду за дитиною)

7-14-07

Левицька Олена Сергіївна

Корх Тетяна Іванівна

Колодка Світлана Миколаївна

Провідний спеціаліст

Єшенко Ольга Вікторівна

7

Загальний відділ

Начальник відділу

Лєвшакова Тетяна Борисівна

7-18-74

kras.gromada@ukr.net

Головний спеціаліст

Алєксєєва Раїса Петрівна

7-18-74

Діловод Дубляк Ангеліна Юріївна

7-13-43

8 Відділ  управління персоналом
Начальник відділу Ільченко Наталія Іванівна

7-14-82

personal.otg@ukr.net

Головний спеціаліст

Клименко Яна Олександрівна

9 Сектор юридичного забезпечення
Завідувач сектору

Дубляк Валерій Іванович

yur-otg@ukr.net
Провідний спеціаліст

Воропай Марина Віталіївна

10 Сектор взаємодії з громадськістю та інформаційної діяльності

Завідувач сектору

Корнієнко Юрій Іванович

kras.gromada@ukr.net

Головний спеціаліст

Леунова Алла Іванівна

11

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи ти взаємодії з правоохоронними органами

Начальник відділу

Щербак Олександр Олександрович

krsnp_ns1@i.ua

 

Головний спеціаліст

 

12

 

Відділ економічного розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності та розвитку сільських територій

Начальник відділу

Нікончук Наталія Сергіївна

 

ekr.otg@ukr.net

 

Головний спеціаліст

 

Жирякова Юлія Юріївна

 

13 Сектор агропромислового розвитку та захисту довкілля

Завідувач сектору

Годуненко Володимир Павлович  

Головний спеціаліст

Придатко Валерій Іванович

14

Відділ  земельних відносин, архітектури та містобудування

Начальник відділу

Гавенко Іван Васильович

 

7-52-28

zemelnyj@ukr.net

 

 

Головний спеціаліст

 

 

Кононенко Олег Леонідович

Осадчий Едуард Анатолійович

Спеціаліст ׀ категорії

Будко Олег Іванович

 

Савицька Людмила Андріївна

 

Коробець Світлана Андріївна

 

Коваленко Юрій Олексійович

Педус Людмила Миколаївна

15

Відділ житлово-комунального господарства

Начальник відділу

 

 

7-17-30

gkhkr.otg@ukr.net

Головний спеціаліст

Андрієвська Ірина Михайлівна

Стрибак Олександр Сергійович

(тимчасово)

Провідний спеціаліст

Кононова Ірина Іванівна

16

Відділ управління комунальним майном

Начальник відділу

Жаботинська Інна Олександрівна

mayno-otg@ukr.net

Головний спеціаліст

Малюк Марина Юріївна

16

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

Начальник відділу

Омельченко Олеся Олександрівна

7-11-90

cnap.krsnp@ukr.net

 

Адміністратор

Бесараб Оксана Анатоліївна

Качан Віта Миколаївна

Свєташова Яна Юріївна

Державний реєстратор

Панасенко Маргарита Сергіївна

Парченко Оксана Григорівна

Головний спеціаліст

Годуненко Інна Миколаївна

Півень Оксана Анатоліївна

Спеціаліст

Шляхтун Михайло Олександрович

Макєєва Оксана Олексіївна (Тур`я)  
Змисля Лариса Григорівна (Осоївка)  
Сєрік Тетяна Григорівна (Угроїди)  
Міщан Валентина Миколаївна (Чернеччина)  
Яненко Людмила Володимирівна (Хмелівка)  

Бесараб Наталія Андріївна

(Покровка)

 

Морозова Наталія Вікторівна

(Самотоївка)

 

Рожкова Марина Сергіївна

(Рясне)

 

Степаненко Юрій Дмитрович

(Славгород)

 

Подшивалова Надія Миколаївна

(Мезенівка)

 

Копилова Неля Анатоліївна

(Бранцівка)

 

Ткаченко Яна Дмитрівна

 

17

Відділ соціального захисту населення

Начальник відділу

Куцеренко Олена Олександрівна

 

 

7-12-89

soczahystkr.otg@ukr.net

 

Головний спеціаліст

Половик Тетяна Миколаївна

 
   

Спеціаліст

Гончарова Олена Петрівна  

Павлюченко Наталія Миколаївна

 
   
   
   
     

18

Інспектор

 

Сіренко Наталія Іванівна

 

Дворніченко Світлана Миколаївна

19

Господарча група

Завідувач господарства

Лазня Петро Павлович

 

Робітник з благоустрою

Крюков Віктор Петрович

Нікітін Микола Павлович

Дегтярьов Сергій Володимирович

Балабаєнко Сергій Олексійович

Настенко Надія Миколаївна

 

Прибиральник службових приміщень

 

 

Водій транспортних засобів

Безус Юрій Олексійович

Рожнов Юрій Володимирович

Кострубяк Сергій Васильович

 

Опалювач

   
 

Інші виконавчі органи селищної ради

20 Відділ освіти

Начальник відділу

Дерев’янченко Лариса Леонідовна

7-10-75

osvita@krasnopilska-gromada.gov.ua

Веб-сайт:

osv.krasnopilska-gromada.gov.ua

Головний спеціаліст

Мостова Аліна Юріївна

(відпустка по догляду за дитиною)

7-12-36

Завгородня Юлія Олександрівна

 

Провідний спеціаліст

Горова Олена Михайлівна

 

Кузіна Наталія Вікторівна

 

 

21

Відділ культури, туризму, молоді та спорту

Начальник відділу

Назаренко Анжела Миколаївна

7-12-42

krasnkult@ukr.net

Головний спеціаліст

Жбанова Юлія Вячеславівна

7-10-63

krasnkult@ukr.net

 

22

 

Відділ фінансів

Начальник відділу

Василенко Лариса Олександрівна

7-10-55

finkr.otg@ukr.net

Головний спеціаліст

Мага Наталія Андріївна

Рашевська Антоніна Миколаївна

Цюх Тетяна Миколаївна

Провідний спеціаліст

Лютенко Валентина Василівна

23

Відділ «Служба у справах дітей»

Начальник відділу

Шевченко Тарас Григорович  

Головний спеціаліст

Дяговець Людмила Анатоліївна  
   

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь