ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

Краснопільської селищної ради

Сумської області

від  27. 07. 2012 року                                        смт Краснопілля

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2012 року.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 29.12.2011 «Про селищний бюджет на 2012 рік».

3. Про встановлення ставки оподаткування комунальних підприємств.

4. Про міжбюджетні відносини у 2013 році.

5. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації виділення коштів з бюджету розвитку.

6. Про стан роботи із зверненнями громадян в селищній раді за І півріччя 2012 року.

7. Про селищну програму соціальної підтримки ветеранів війни та праці на період до 2014 року.

8. Про хід виконання заходів, спрямованих на виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями.

9. Про хід виконання селищної комплексної програми «Здоров’я нації» на період до 2015 року.

10. Про затвердження розпоряджень голови селищної ради, виданих за період з квітня 2012 року по липень 2012 року.

11. Про надання відпустки виконуючій обов’язки селищного голови Алєксєєвій Р.П.

12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин смт Краснопілля» Остріщенку В.Д.

13. Про передачу в оренду частини приміщення фахівців соціальної сфери центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді .

14. Про припинення права користування земельними ділянками.

15. Про уточнення площі земельних ділянок.

16. Про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

17. Про виділення земельних  ділянок для будівництва гаражів, господарських будівель та споруд.

18. Про погодження по наданню земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах смт Краснопілля.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки (на умовах оренди).

20. Про вилучення земельної ділянки, яка знаходилася у постійному користуванні.

21. Про продовження договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення для промисловості.

22. Про переведення земельної ділянки, яка знаходилась під господарським двором у ФГ «Дейнека» для комерційної діяльності.

23. Про  погодження умов спортивного рибальства в урочищі «Бабачина» на 2013 рік.

Рішення вісімнадцятої сесії (завантажити одним файлом)