Засідання виконавчого комітету від 01.10.2019

1. "Про постановку на квартирний облік"
  2. "Про присвоєння постійної поштової адреси об’єкту нерухомого майна, житловому будинку в смт Краснопілля"
  3. "Про затвердження мережі закладів освіти на 2019-2020 навчальний рік"
  4. "Про внесення змін до бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік"
  5. "Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації"
  6. "Про затвердження Положення про плату за навчання в початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі КЗ «Краснопільська дитяча музична школа»Краснопільської селищної ради на 2019-2020 навчальний рік"
  7. "Про встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для населення на території Краснопільської селищної ради"
  8. "Про затвердження протоколу засідання комісії Краснопільської селищної ради з питань спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"
  9. "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень"
  10. "Про затвердження кошторисних розрахунків на поточний середній ремонт доріг комунальної власності в смт Краснопілля"
  11.