Засідання виконавчого комітету від 05.02.2020

1. Проект рішення "Про виконання програми економічного і соціального розвитку Краснопільської селищної ради за 2019 рік"
  2. Проект рішення "Про розгляд звіту про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік". Додаток
  3. Проект рішення "Про розгляд звіту про виконання бюджету Тур’янської сільської ради за 2019 рік". Додаток
  4. Проект рішення "Про затвердження плану заходів з нагоди проведення свята «Краснопільська масляна - 2020» та фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини»
  5. Проект рішення "Про стан виконавської дисципліни в Краснопільській селищній раді у 2019 році"
  6. Проект рішення "Про звіт виконавчого комітету Краснопільської селищної ради по виконанню плану роботи виконавчого комітету та виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2019 році"
  7. Проект рішення "Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації  по об’єкту: «Монтаж системи автоматичної пожежної сигналізації, оповіщення людей про пожежу та передавання тривожних сповіщень у приміщеннях  Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради за адресою: смт. Угроїди, вул. Мачулівка, 8, Краснопільський район, Сумської області (код- КЕКВ 3132- «капітальний ремонт інших об’єктів»)»
  8. Проект рішення "Про надання дозволу відділу освіти Краснопільської селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція системи теплопостачання Угроїдської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області, смт. Угроїди, вул. Мачулівка, 8»
  9. Проект рішення "Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради у 2019 році"
  10. Проект рішення "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Краснопільської селищної ради № 64 від 10.06.2009 року «Про впорядкування нумерації будинків по вул. Бєлгородська в смт Краснопілля»
  11. Проект рішення "Про затвердження плану заходів з нагоди проведення культурно-мистецького свята «З любов’ю до жінки»
  12. Проект рішення "Про надання допомоги на поховання"
  13. Проект рішення "Про заходи щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на території Краснопільської селищної ради у весняний період 2020 року"
  14. Проект рішення "Про роботу адміністративної комісії при виконкомі Краснопільської селищної ради у 2019 році"
  15. Проект рішення "Про звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції про виконання заходів щодо попередження вчинення корупційних діянь за 2019 рік"
  16. Проект рішення "Про встановлення дорожніх знаків в смт Кранопілля по вулиці Перемоги"
  17. Проект рішення "Про надання дозволу на кронування та видалення зелених насаджень"