Засідання виконавчого комітету від 10.07.2019

1. Проект рішення "Про звіт виконавчого комітету Краснопільської селищної ради по виконанню плану роботи виконавчого комітету та виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади за І півріччя 2019 року"
  2. Проект рішення "Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за І півріччя 2019 року". Додаток до рішення
  3. Проект рішення "Про святкування Дня села Веселе"
  4. Проект рішення "Про надання дозволу на видалення та обрізання зелених насаджень"
  5. Проект рішення "Про виконання Програми економічного і соціального розвитку за І півріччя 2019 року". Додаток
  6. Проект рішення "Про визначення одиниці виміру обсягу надання послуг з поводження з побутовими відходами на території Краснопільської селищної ради"
  7. Проект рішення "Про затвердження плану організаційно-технічних заходів"
  8. Проект рішення "Про стан виконавської дисципліни в Краснопільській селищній раді у І півріччі 2019 року"
  9. Проект рішення "Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ФОП Цюх Василь Іванович по смт Краснопілля"
  10. Проект рішення "Про організацію соціальної роботи із особами, сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах"
  11. Проект рішення "Про надання допомоги на поховання"
  12. Проект рішення "Про надання соціального житла Мадьоновій О.О."
  13. Проект рішення "Про постановку на соціальний квартирний облік Мадьонову О.О."