Засідання виконавчого комітету від 11.03.2019

Проект рішення "Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Краснопільської селищної ради на ІІ квартал 2019 року"

Проект рішення "Про постановку на квартирний облік"

Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Краснопільської селищної ради та її виконавчих органів"

Проект рішення "Про затвердження Порядку відшкодування витрат на копіювання, сканування або друк документів, що надаються за запитами на інформацію"

Проект рішення "Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи"

Проект рішення "Про надання допомоги на поховання"

Проект рішення "Про надання дозволу на видалення та кронування зелених насаджень"