Засідання виконавчого комітету від 11.09.2019

1. Проект рішення "Про затвердження проектно-кошторисної документації реконструкції мережі вуличного освітлення в с. Лозове"
  2. Проект рішення "Про встановлення дорожніх знаків в смт Краснопілля по вулицям Лермонтова, Осіння, провулках Комунальний, Лікарняний"
  3. Проект рішення "Про встановлення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами для населення на території Краснопільської селищної ради"
  4. Проект рішення "Про затвердження конкурсної документації  та оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території смт Краснопілля"
  5. Проект рішення "Про затвердження Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирних будинків та складу конкурсної комісії"
  6. Проект рішення "Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Краснопільської селищної ради на ІV квартал 2019 року"
  7. Проект рішення "Про надання повноважень на складання актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та характеристик в Краснопільській селищній раді"
  8. Проект рішення "Про внесення змін до бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік"
  9. Проект рішення "Про надання дозволу на розміщення ( встановлення) спортивно-ігрового майданчику в с. Самотоївка"
  10. Проект рішення "Про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності по питанню захисту прав споживачів, торгівлі, підприємництва"
  11. Проект рішення "Про святкування Дня села Тур’я"
  12. Проект рішення "Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту"
  13. Проект рішення "Про затвердження протоколу засідання комісії Краснопільської селищної ради з питань спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"
  14. Проект рішення "Про затвердження заходів з нагоди відзначення Дня усиновлення"
  15. Проект рішення "Про присвоєння постійної поштової адреси квартирі у багатоквартирному житловому будинку в смт Краснопілля"