Засідання виконавчого комітету від 12.06.2019

Проект рішення "Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Краснопільської селищної ради на ІІІ квартал 2019 року.

Проект рішення "Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення в Краснопільській селищній раді 23-ї річниці Конституції України"

Проект рішення "Про затвердження плану заходів по організації проведення фестивалю сімейного дозвілля «Fish-фест»

Проект рішення "Про стан впровадження системи енергомоніторингу в закладах соціальної сфери Краснопільської об’єднаної територіальної громади"

Проект рішення "Про надання допомоги на поховання"